Натрій гіпохлорит: надійний та універсальний засіб для збереження чистоти

Натрій гіпохлорит: надійний та універсальний засіб для збереження чистоти

Що таке гіпохлорит натрію?

Натрій гіпохлорит (ГПХН) – це дезінфікуючий та окислювальний хімічний реактив, широко відомий своєю ефективністю в збереженні чистоти, є одним з найпопулярніших засобів у багатьох сферах життя. Завдяки своїм потужним властивостям і високій розчинності, гіпохлорит натрію став невід’ємною частиною очищення та дезінфекції різних предметів, розчинів, тощо. 

Натрій гіпохлорит має також альтернативну назву, а саме – натрій хлорнуватокислий. У побуті його часто плутають із хлорним чи білильним вапном, проте, можемо Вас запевнити – натрій гіпохлорит та “хлорка” – це різні хімічні сполуки, хоч і з подібним призначенням. 

Гіпохлорит натрію: переваги застосування

На сьогоднішній день, натрій хлорнуватокислий має кілька вагомих переваг, які роблять його більш популярним засобом для знезараження об’єктів, ніж, до прикладу, хлорне вапно. Деякі з них наведено нижче:

Висока ефективність у вбивстві мікроорганізмів: Натрій гіпохлорит є потужним дезінфікуючим засобом, який ефективно вбиває бактерії, віруси, грибки та інші патогени, що робить його незамінним у боротьбі з інфекціями та захворюваннями. Саме тому, виробники очищуючих засобів використовують цей дезинфікуючий засіб як сировину для виготовлення гіпохлоритовмісної побутової хімії.

Швидкий розклад та екологічна безпека: Після використання гіпохлорит натрію швидко розкладається на безшкідливі продукти, такі як натрій хлорид та вода. Це робить його екологічно безпечним засобом, який не залишає за собою токсичних залишків.

Широкий спектр застосування: Натрій гіпохлорит використовується в різних галузях, таких як медицина, харчова промисловість, водопостачання, деревообробка, домашнє господарство та багато інших. Він може застосовуватися для дезінфекції води у басейнах та акваріумах, для очистки дерева, різних поверхонь, медичного обладнання, а також для знезараження відходів і навіть виведення плям з деяких тканин (засіб “Білизна”, що розроблений на його основі).

Тривалий термін зберігання: Натрій гіпохлорит може зберігатися протягом тривалого часу без втрати своїх дезінфікуючих властивостей, що робить його зручним для використання у великих обсягах або у разі потреби в довготривалому зберіганні. 

Бюджетність та доступність: Гіпохлорит натрію поставляється в Україну великими партіями, тож майже неможливо уявити ситуацію, коли б цей товар виявився дефіцитним. Також, ГПХН є відносно бюджетним. Уточнити вартість на різні фасування гіпохлориту натрію Ви можете у менеджерів ТОВ “Сфера сім”.

Загалом, натрій хлорнуватокислий – це ефективний, безпечний та універсальний засіб для забезпечення чистоти, гігієни та безпеки в різних сферах життя, у тому числі в побуті.

Хімічний склад і класифікація:

Натрій гіпохлорит, хімічною формулою NaClO, представляє собою сполуку, яка утворюється шляхом реакції натрію гідроксиду (NaOH) з хлором (Cl2). Ця реакція відбувається при дотриманні певних умов і забезпечує утворення гіпохлоритної кислоти, яка в подальшому нейтралізується натрієм. Даний препарат відомий характерним різким запахом хлору. Ми зберігаємо, фасуємо та транспортуємо гідрохлорид натрію відповідно до загальноприйнятих вимог та створюючи оптимальні умови для збереження його якостей. 

В асортименті ТОВ “Сфера сім” присутній сертифікований гіпохлорит натрію технічний. Фасується даний хімреактив, як правило, у пластиковій тарі (в поліетиленових пляшках, каністрах чи кубах, в залежності від об’єму).

Де купити натрій гіпохлорит?

Гіпохлорит натрію доступний для замовлення через сайт нашої компанії. Для уточнення даних заповніть коротку форму “Дізнатися ціну та наявність” і ми звяжемось з Вами. Також, Ви можете написати нам на електронну пошту, у месенджери або зателефонувати за номерами, вказаними на сайті. 

Після оплати, товар доступний для самовивозу на нашому складі хімічних реактивів. Крім цього, Ви можете замовити доставку гіпохлориту натрію у місті Львів. Якщо Ви знаходитесь в іншому місті – не проблема, адже ми щодня здійснюємо відправки перевізниками по всій Україні.

Висновки

Натрій гіпохлорит – це гідна альтернатива хлорвмісним засобам, невід’ємна складова безпеки та гігієни в різних сферах діяльності. Наша компанія пропонує європейський продукт найвищої якості, що відповідає всім вимогам та стандартам, для забезпечення ефективного захисту та дезінфекції. Обирайте натрій гіпохлорит від надійного постачальника ТОВ “Сфера сім”!