Графік роботи: Пн-Пт 09:00-17:00

Багатоканальний (032) 295-10-60

Уся сфера хімії

Компанія «СФЕРА СІМ» постачає реактиви, субстанції та хімічну сировину.  Загалом це 8,5 тис. найменувань продукції. Понад 5,5 тис. з них — постійно на складі.

Сьогодні послугами «СФЕРА СІМ» користуються понад 11 тис. постійних клієнтів по всій Україні. Серед них: підприємства харчової, легкої та важкої промисловості, навчальні заклади та науково-дослідні інститути, лабораторні центри та лабораторії ветеринарної медицини, медичні установи та фармацевтичні компанії.

Сім разів відміряно

«СФЕРА СІМ» працює на ринку забезпечення лабораторій  та хімічноємних виробництв з 1997 року. Чверть століття — це вже традиція і досвід, перевірений часом. Тому «СФЕРА СІМ» цінує свою репутацію та дотримується найвищих стандартів ділової етики.

Колектив фірми також складається роками. Це фахівці не лише в торгівлі. Усі менеджери — з вищою хімічною або біологічною освітою (випускники ЛНУ Франка та «Львівської політехніки»). І, навіть, з науковими званнями (наприклад комерційний директор Оксана Мельник — кандидат хімічних наук). Зрозуміло, що такі працівники надають справді фахові консультації та послуги. Оскільки і Замовники зазвичай є висококласними спеціалістами, то вони приходять до «СФЕРА СІМ» як «свій до свого по своє». І знаходять тут повне розуміння.

Вже традиційний девіз компанії: «Сім разів відміряно». Що означає надійно і точно, «як в аптеці».

 

Шановні колеги!

Колектив компанії «СФЕРА СІМ» має за честь бути корисним для Вас!

 

Наша адреса

Контакти

 • Комерційний директор:

  ОКСАНА МЕЛЬНИК

 • Головний менеджер з продажів хімічних реактивів:

  УЛЯНА БУЧАК

 • Менеджери з продажів хімічних реактивів:

  СВІТЛАНА БАРАН

 • ОКСАНА ГРИЦАК

 • ОКСАНА ВУС

 • МАРІЯ ЛАЗУРКО