Про фірму

Уся сфера хімії

Компанія «СФЕРА СІМ» постачає реактиви, субстанції та хімічну сировину. Загалом це 1,5 тис. найменувань продукції. Понад 1 тис. з них — постійно на складі.

Сьогодні послугами «СФЕРА СІМ» користуються понад 10 тис. постійних клієнтів по всій Україні. Серед них: підприємства харчової, легкої та важкої промисловості, навчальні заклади та науково-дослідні інститути, лабораторні центри та лабораторії ветеринарної медицини, медичні установи та фармацевтичні компанії.

Сім разів відміряно

«СФЕРА СІМ» працює на ринку забезпечення лабораторій та хімічноємних виробництв з 1997 року. Чверть століття — це вже традиція і досвід, перевірений часом. Тому «СФЕРА СІМ» цінує свою репутацію та дотримується найвищих стандартів ділової етики.

Колектив фірми також складається роками. Це фахівці не лише в торгівлі. Усі менеджери — з вищою хімічною або біологічною освітою (випускники ЛНУ Франка та «Львівської політехніки»). І, навіть, з науковими званнями (наприклад комерційний директор Оксана Мельник — кандидат хімічних наук). Зрозуміло, що такі працівники надають справді фахові консультації та послуги. Оскільки і Замовники зазвичай є висококласними спеціалістами, то вони приходять до «СФЕРА СІМ» як «свій до свого по своє». І знаходять тут повне розуміння.

Вже традиційний девіз компанії: «Сім разів відміряно». Що означає надійно і точно, «як в аптеці».

 

Шановні колеги!

Колектив компанії «СФЕРА СІМ» має за честь бути корисним для Вас!