Умови співпраці

Як замовити товар?

Просимо направляти Ваші запити в наступний зручний для Вас спосіб:

– скористайтесь на сайті полем Пошуку, знайдіть потрібний товар, перейдіть на нього, натисніть «Дізнатись ціну та наявність» та заповніть Ваші дані для зворотнього зв’язку.

– надішліть електронного листа з переліком продукції менеджеру з продажу, перелік е-мейлів можна знайти у категорії Контакти.

– надішліть запит у Viber, на телефони, що подані у категорії Контакти.

– зателефонуйте за одним із номерів, вказаних у категорії Контакти.

Яка сума мінімального замовлення?

Мінімальна сума замовлення товару складає 500 грн. 00 коп., пакувальні послуги та підготовка товару — безкоштовні.

Які існують способи оплати?

Працюємо з юридичними та фізичними особами. Оплата за товар – виключно безготівкова: «Iban-Iban» для юридичних осіб та «картка-Iban» для фізичних (в додатку Вашого банкінгу “оплата за реквізитами)”. Менеджер надсилає рахунок у зручний Вам спосіб, Ви сплачуєте і після того як кошти зайшли плануєте самовивіз або ми відправляємо Вам товар службою доставки.

Чи можна особисто забрати оплачений товар?

Так, але після того як банк проведе Ваш платіж і оплачений товар буде скомплектованим. Для уточнення готовності замовлення, Вас проконсультує менеджер телефоном або електронною поштою.
Склад знаходиться поруч із офісом фірми (м.Львів, вул. Городоцька, 355). Робочий час з 9.00 до 17.00 (пн-пт). Обідня перерва з 12.30 до 13.00.

З якими транспортними компаніями ви співпрацюєте?

З такими перевізниками: “Нова пошта”, “Делівері”, “Укрпошта”, “САТ”.

Як швидко можна отримати оплачений товар?

Термін поставки оплаченого товару вказується в рахунках-фактурах. У разі наявності товару на складі, термін відправки перевізником складатиме близько 1-2 робочих днів. Для уточнення готовності замовлення, Вас проконсультує менеджер телефоном або електронною поштою.

Чи можлива безкоштовна доставка товару?

Ми безкоштовно доставляємо товар до відділення компанії-перевізника. Також, передбачена доставка автотранспортом фірми, умови якої обговорюються окремо.