Хімічні реактиви та хімсировина для водоканалів

Хімічні реактиви та хімсировина для водоканалів

Відкрийте двері до ефективної діяльності водоканалу з хімічними реактивами від ТОВ “Сфера сім”!

ТОВ “Сфера сім” пропонує Вам високоякісні хімічні реактиви та хімсировину, які є невід’ємною частиною роботи водоканалів в Україні. Ми розуміємо, що Ваша місія – забезпечення безперебійності подачі чистої води, і ми пропонуємо інноваційні рішення для досягнення цієї мети.

Наш асортимент включає інноваційні рішення, розроблені спеціально для оптимізації процесів очищення стічної води та підтримання ефективного водопостачання. Хімреактиви поставляються із сертифікатами якості і є класифікованими в залежності від призначення. ТОВ “Сфера сім” пропонує хімічну сировину для високого ступеню очистки води та загальної продуктивності водоканалу: гіпохлорит натрію для знезараження питної води, сульфат заліза або сульфат алюмінію для коагуляції частинок бруду, натрій гідроксид (каустична сода), водний розчин аміаку, хлорне вапно для окислення стоків. Для нейтралізації рН зворотніх (стічних) вод ТзОВ “Сфера сім” пропонує непрекурсорний розчин соляної (хлоридної) кислоти 14%, упакований в 10л та 20л каністрах, а також наливом в тару клієнта, що дає можливість суттєво зекономити на тарі.

Лабораторні хімреактиви для аналізу якості води

Окрім водопідготовки необхідною складовою є моніторинг якості питної води, а також аналіз стоків. Спеціалізація ТзОВ “Сфера сім” — це продаж хімреактивів для лабораторій, які аналізують стан води.

Відомо, що аналіз природної та питної води лабораторіями водопостачання передбачає дослідження різних показників, кожен з яких грунтується на своїй методиці та передбачає сукупність певних реагентів. Наша компанія забезпечить вашу лабораторію повним асортиментом необхідних реактивів.

Так, для аналізу води на лужність та твердість маємо індикатори фенолфталеїн, метиловий оранжевий, еріохром чорний Т, які можна придбати в упакуваннях від 10 грам.

Для визначення іонів амонію пропонуємо реактив Неслера від українського виробника — якісний та недорогий, калій йодистий в упакуванні від 50 грамів, алюмокалієвий галун, трилон Б та інші реактиви.

Для виявлення фосфатів в пропозиції амонію молібдат, для визначення сульфатів — калій сульфат, барію хлорид кваліфікації не нижче “чда”, для визначення нітратів — сегнетова сіль, саліцилат натрію. Для визначення хлоридів в продажу срібла нітрат у 5 варіантах упакувань.

Для спектрофотометричних досліджень пропонуємо стандартні зразки (СЗ) неорганічних іонів і катіонів від заводу-виробника від однієї ампули з максимальним терміном придатності.

Бактеріологічне дослідження стічних та поверхневих вод дозволяє виявити наявність потенційно небезпечних мікроорганізмів, які можуть бути шкідливі для здоров’я людей.

Фірма “Сфера сім” пропонує цілий спектр поживних середовищ, із застосуванням яких можна стверджувати про безпеку питної води, а конкретніше — про відсутність у ній шкідливих мікроорганізмів. Це поживні середовища як вітчизнаних виробників, так і іноземних:

  • Поживне середовище HIMEDIA (Індія); 
  • Поживне середовище Liofilchem (Італія);
  • тощо.

Точність результатів аналізу води гарантують сучасні методи її аналізу, зокрема хроматографія. Сфера сім пропонує розчинники для високоефективної рідинної хроматографії (ВЕРХ), газової хроматографії, спектроскопії.

Хімічні реактиви оптимізовані для вирішення конкретних завдань, з якими Ви зустрічаєтесь в повсякденній роботі. Чи потрібно підтримувати оптимальний рівень pH, як Ви боретесь з високим вмістом забруднень, мікробіологічний аналіз води — на все це ми маємо рішення, які відповідають Вашим потребам. 

Разом із нашими хімічними реактивами, Ви отримуєте надійного партнера, готового надавати консультації та технічну підтримку на будь-якому етапі Вашої діяльності. ТОВ “Сфера сім” активно працює з державними та комунальними підприємствами, укладає договори у системі Prozorro, а також щоденно відправляє товар перевізниками по всій Україні.

Обирайте якість, обирайте надійність, обирайте наші хімічні реактиви та хімсировину для водоканалів. Ми прагнемо бути Вашими партнерами у досягненні цілей та сприяти розвитку Вашої діяльності. Разом ми створимо безпечне та ефективне середовище для обробки води, забезпечуючи Вам спокій та впевненість у якості роботи водоканалу.