Повна сфера забезпечення лабораторій

Сьогодні послугами компанії «СФЕРА СІМ» користуються понад 5,7 тис. постійних клієнтів по всій Україні. Серед них: підприємства харчової, легкої та важкої промисловості, навчальні заклади та науково-дослідні інститути, лабораторні центри та лабораторії ветмедицини, медичні установи та фармацевтичні компанії.

«СФЕРА СІМ» пропонує 6 тис. найменувань продукції. Понад 3580 з них — постійно на складі.

В асортименті:

«СФЕРА СІМ» має досвід повного облаштування лабораторій під ключ – від меблів та обладнання до найдрібніших витратних матеріалів.

Окрім широкого переліку товарів та виваженого співвідношення ціна/якість, «СФЕРА СІМ» гарантує і повну сферу необхідного сервісу. Переконайтеся, що вказані нижче послуги забезпечують Замовнику особливу зручність та низку додаткових переваг.

Технічний сервіс:

Зручність придбання:

Послуги доставки:

«Сім разів відміряно»

«СФЕРА СІМ» працює на ринку забезпечення лабораторій з 1997 року. А 20 років – це вже традиція і досвід перевірений часом. Тому «СФЕРА СІМ» цінує свою репутацію та дотримується найвищих стандартів ділової етики.

Колектив фірми також складається роками. Це фахівці не лише в торгівлі. Переважна більшість — з вищою хімічною або технічною освітою. І, навіть,— з науковими званнями (наприклад комерційний директор Оксана Мельник — кандидат хімічних наук). Зрозуміло, що такі працівники надають справді фахові консультації та сервіс. Оскільки і Замовники зазвичай є висококласними спеціалістами, то вони приходять до «СФЕРИ СІМ» як «свій до свого по своє». І знаходять тут повне розуміння.

Незмінне кредо фірми: «Сім разів відміряно». Тобто — виважено і точно, як в аптеці. Ретельно і надійно. Чесно і безпечно. Саме так «СФЕРА СІМ» старається вести справи і будувати тривалу взаємовигідну співпрацю. Це легко перевірити, скориставшись послугами компанії хоча б раз.

Шановні колеги!
Колектив компанії «СФЕРА СІМ» матиме за честь принести користь для Вас!