Графік роботи: Пн-Пт 09:00-17:00

Богатоканальний (032) 295-10-60

Яка сума мінімального замовлення?

Товар можна замовити на будь-яку суму. При сумі замовлення більшій, ніж 360 грн., пакувальні послуги та підготовка товару — безкоштовні. Якщо замовлення менше, доплата за вказані послуги складатиме 36 грн.

Які документи потрібні для здійснення відправки товару?

Юридичних осіб просимо надсилати скан-копію довіреності на отримання товару електронним листом на адресу менеджера. Якщо Ви звертаєтесь до нас вперше, просимо подати свідоцтво платника ПДВ.

Чи можна особисто забрати оплачений товар?

Так, зі складу, що знаходиться поруч із офісом фірми (м.Львів, вул. Городоцька, 355). Оплачений товар отримаєте у зручний для Вас час: з 9.00 до 17.00 (пн-пт). Обідня перерва з 12.30 до 13.00.

З якими транспортними компаніями ви співпрацюєте?

З такими перевізниками: "Нова пошта”, "Делівері”, "ІнТайм", "САТ".

Як швидко можна отримати оплачений товар?

Термін поставки оплаченого товару вказується в рахунках-фактурах. У разі наявності товару на складі, термін відправки перевізником складатиме близько 1-3 робочих днів. Для уточнення готовності замовлення, Вас проконсультує менеджер телефоном або електронною поштою.

Чи можлива безкоштовна доставка товару?

Ми безкоштовно доставляємо товар до відділення компанії-перевізника. Також, передбачена доставка автотранспортом фірми, умови якої обговорюються окремо.

Дізнатися ціну і умови В обране

Наша адреса

Контакти

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч