тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги рейкові складаються з двох вузьких платформ з’єднаних між собою за допомогою кабеля, що дозволяє розтягнути їх на досить велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Дане виконання дозволяє їх використовувати у звичайних умовах. в основному використовуються на металобазах та т.п. Ваги комплектуються 4 тензодатчиками фірми “Kelli”, ІР 67. Вагопроцесор ТВП-12 у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР 54, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму, за замовленням клієнта – від вбудованого акумулятора (доплата).

Переваги: мала маса ваги, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищений захист від перенавантаження, платформа і конструкція ваги виготовлені з чорного металу, покритого порошковою емаллю, наявність RS-232, можливість виготовлення ваги із ручкою та 2 колесами, що дозволяє легко переміщати вагу по території (доплата), робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваги рейкові складаються з двох вузьких платформ з’єднаних між собою за допомогою кабеля, що дозволяє розтягнути їх на досить велику відстань для зважування великогабаритних вантажів. Дане антикорозійне нержавіюче виконання дозволяє їх використовувати у складних промислових умовах, агресивних середовищах, наприклад: м’ясокомбінатах, шкірзаводах, хімічних, фармацевтичних підприємствах та т.п. Ваги комплектуються 4 нержавіючими тензодатчиками фірми “Flintec” (Німеччина), ступінь захисту ІР 68. Герметичний вагопроцесор ТВП-12h у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР65, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму.

Переваги: мала маса ваги, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищене антикорозійне виконання, платформа і вся конструкція ваги виготовлені із нержавіючої сталі, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, наявність RS-232, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч