тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги платформні цього виконання призначені для статичного зважування готової продукції та сировини у звичайних умовах на складах та цехах підприємств різних галузей, у сільському господарстві. У вагах встановлений 1 високоякісний тензодатчик фірми “Vishay”(Ізраїль) ступінь захисту ІР65. Кришка платформи виготовлена із дзеркальної нержавіючої харчової сталі, конструкція платформи з чорного металу покритого порошковою емаллю. Вагопроцесор ТВП-13 - у пластиковому корпусі, ступінь захисту ІР-40, з рідкокристалічним індикатором з підсвіткою. Вагопроцесор розміщається на стійці, на пластині спереду або на кабелі – за замовленням клієнтів (ціна однакова). Робоча температура: від 0 до + 40 ºС. Живлення від мережі змінного струму, на замовлення клієнтів від вбудованого акумулятора (за доплату).

Переваги: мала маса ваг, простота у підключені та обслуговуванні, кришка платформи виготовлена із харчової дзеркальної нержавіючої сталі, підвищений захист від перенавантаження, можливість підрахунку кількості однакових деталей, наявність RS-232 забезпечує зв’язок з комп’ютером.

Функції стандартні: зважування, тарування у всьому діапазоні, рахування кількості, RS 232, сумування.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги платформні цього виконання призначені для статичного зважування готової продукції та сировини у умовах підвищеної запиленості та вологості. Наприклад, на борошномельних, будівельних підприємствах, у цехах безалкогольних, горілчаних, молочних, пивзаводах і т.п. У вагах встановлений 1 високоякісний тензодатчик фірми “Vishay”(Ізраїль) ступінь захисту ІР 67. Кришка платформи виготовлена із дзеркальної нержавіючої харчової сталі, конструкція платформи з чорного металу покритого порошковою емаллю. Вагопроцесор ТВП-12 - у нержавіючому корпусі, ступінь захисту IP-54, із світлодіодним індикатором. Вагопроцесор розміщається на стійці, або на кабелі – по замовленню клієнтів (ціна однакова).

Переваги: підвищений захист від попадання пилу та води, мала маса ваг, простота у підключенні та обслуговуванні, кришка платформи виготовлена із харчової дзеркальної нержавіючої сталі, підвищений захист від перенавантаження, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, можливість підрахунку кількості однакових деталей, наявність RS-232 забезпечує зв’язок з комп’ютером, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, тарування у всьому діапазоні, рахування кількості, RS 232, сумування.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги виготовлені повністю у нержавіючому корозієстійкому виконанні. Призначені для використання у складних промислових умовах, агресивних середовищах, наприклад: м’ясокомбінатах, шкірзаводах, хімічних, фармацевтичних підприємствах та т.п. У вагах встановлений 1 високоякісний н/ж тензодатчик фірми “Flintec”(Німеччина) ступінь захисту ІР68. Кришка платформи виготовлена із дзеркальної нержавіючої харчової сталі та вся конструкція платформи виготовлена повністю з нержавіючої сталі. Вагопроцесор ТВП-12h – у герметичном нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР-65, з світлодіодним індикатором Вагопроцесор розміщається на стійці, або на кабелі – по замовленню клієнтів (ціна однакова).

Переваги: підвищене антикорозійне виконання, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищений захист від перенавантаження, наявність RS-232 забезпечує зв’язок з комп’ютером, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, тарування у всьому діапазоні, рахування кількості, RS 232, сумування.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги цього виконання призначені для статичного зважування у звичайних умовах великих вантажів при облікових чи технологічних операціях на складах чи цехах у промислових підприємствах: наприклад, металу, паперу, сільськогосподарської продукції і т.п. Ваги комплектуються 4 тензодатчиками фірми “Kelli”, ІP 67. Вагопроцесор ТВП-12 у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІP-54, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму, за замовленням клієнта – від вбудованого акумулятора.

Переваги: підсилена конструкція ваги, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищений захист від перенавантаження, платформа і конструкція ваги виготовлені з чорного металу, покритого порошковою емаллю, рифлена поверхня запобігає ковзанню товару по вазі, наявність RS-232, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваги цього виконання призначені для статичного зважування важких вантажів в умовах підвищеної запиленості та вологості. Наприклад, на борошномельних, будівельних підприємствах, у цехах безалкогольних, горілчаних, молочних, пивзаводах і т.п. Ваги комплектуються 4 нержавіючими тензодатчиками фірми “Flintec” (Німеччина), ступінь захисту ІP 67. Вагопроцесор ТВП-12 у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР 54, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму, за замовленням клієнта – від вбудованого акумулятора.

Переваги: підвищений захист від попадання пилу та води, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищений захист від перенавантаження, підсилена конструкція ваги, платформа і конструкція ваги виготовлені з чорного металу, покритого порошковою емаллю, рифлена поверхня запобігає ковзанню товару по вазі, наявність RS-232 забезпечує зв’язок з комп’ютером, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваги виготовлені повністю у нержавіючому корозієстійкому виконанні. Призначені для зважування важких вантажів у складних промислових умовах, агресивних середовищах, наприклад: м’ясокомбінатах, шкірзаводах, хімічних, фармацевтичних підприємствах та т.п. Ваги комплектуються 4 нержавіючими тензодатчиками фірми “Flintec” (Німеччина), ступінь захисту ІP 68. Герметичний вагопроцесор ТВП-12h у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР65, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму.

Переваги: підвищене антикорозійне виконання, вся конструкція ваги виготовлена із харчової рифленої нержавіючої сталі, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, простота у підключенні та обслуговуванні, підвищений захист від перенавантаження, наявність RS-232 забезпечує зв’язок з комп’ютером, робоча температура від -10 до +40 °С.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч