тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Ваги низькопрофільні із наїзними пандусами призначені для статичного зважування вантажів на візках, контейнерах у звичайних умовах на складах чи цехах промислових підприємств. Ваги комплектуються 4 тензодатчиками фірми “Kelli”, ІP 67. Вагопроцесор ТВП-12 у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІP 54, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму, за замовленням клієнта – від вбудованого акумулятора (доплата).

Переваги: підсилена конструкція ваги, гранично мала висота робочої поверхні - для зручного заїзду візка, рифлена поверхня запобігає ковзанню візка по вазі, платформа і конструкція ваги виготовлені з чорного рифленого металу, покритого порошковою емаллю, наявність RS-232, простота у підключенні та обслуговуванні, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваги низькопрофільні із наїзними пандусами цього виконання призначені для статичного зважування вантажів на візках в умовах підвищеної запиленості та вологості. Наприклад, на м’ясопереробних, борошномельних, будівельних підприємствах, у цехах безалкогольних, горілчаних, молочних, пивзаводах і т.п. Ваги комплектуються 4 нержавіючими тензодатчиками фірми “Flintec” (Німеччина), ступінь захисту ІР67. Вагопроцесор ТВП-12 у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР54, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму, за замовленням клієнта – від вбудованого акумулятора (доплата).

Переваги: підвищений захист від попадання пилу та води, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, гранично мала висота робочої поверхні - для зручного заїзду візка, платформа і конструкція ваги виготовлені з чорного рифленого металу, покритого порошковою емаллю, рифлена поверхня запобігає ковзанню візка по вазі, наявність RS-232, простота у підключенні та обслуговуванні, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Ваги низькопрофільні із наїзними пандусами виготовлені повністю у нержавіючому корозієстійкому виконанні. Призначені для статичного зважування вантажів на візках у складних промислових умовах, агресивних середовищах, наприклад: м’ясокомбінатах, шкірзаводах, хімічних, фармацевтичних підприємствах та т.п. Ваги комплектуються 4 нержавіючими тензодатчиками фірми “Flintec” (Німеччина), ступінь захисту ІР 68. Герметичний вагопроцесор ТВП-12h у нержавіючому корпусі, ступінь захисту ІР65, розміщений на кабелі довжиною до 5 м. Тип індикатора: світлодіодний. Живлення ваги від мережі змінного струму.

Переваги:> підвищене антикорозійне виконання, платформа і вся конструкція ваги виготовлені із харчової нержавіючої рифленої сталі, можна проводити очистку та промивку ваг струменем води, гранично мала висота робочої поверхні - для зручного заїзду візка, рифлена поверхня запобігає ковзанню візка по вазі, наявність RS-232, простота у підключенні та обслуговуванні, робоча температура від -10 до +40 °С.

Функції стандартні: зважування, таруванняі, сумування, RS 232.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч