тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Тепловізори

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Нові тепловізори testo 875 пропонують саму передову технологію в енергоаудиті (будівлі та споруди), у промисловій термографії (знос машин і механізмів) і в будівництві (контроль обігріву підлог, пошук трубопроводів і місць утворення вологи). Тепловізори testo 875 мають 2 модифікації: тепловізор testo 875-1 зі стандартним об'єктивом 32 °, автоматичним відображенням на дисплеї найгарячішої і найхолоднішої точок; тепловізор testo 875-2 додатково оснащений вбудованим цифровим фотоапаратом і показує вологі місця в будівельних конструкціях. Також тепловізор testo 875-2 може поставлятися у стандартному комплекті, в який додатково включені: телеоб'єктив 9 °, германієве скло для захисту об'єктиву від подряпин і пилу і запасний акумулятор із зарядним пристроєм. У комплект поставки кожного тепловізора testo 875 входить акумулятор, картка пам'яті 2 Гбайт, блок живлення, програма IrSoft з USB кабелем і міцний кейс для приладу і приладдя. Абсолютними новинками в 2010 році для тепловізорів testo 875 стали покращення термочутливості до 0,08 °С і застосування функції TwinPix - накладення ІЧ зображення на видиме. Кожен тепловізор testo 875 оснащений русифікованим меню і поставляється з програмою IrSoft російською мовою. Основні функції IrSoft: поєднання реального і інфрачервоного зображень, побудова температурних профілів, нанесення маркерів температури, складання професійних звітів і ін. Визначати температурний режим і потенційно проблемні місця при проведенні діагностики у будівництві, також як і при превентивній діагностиці рухомих частин машин і механізмів у промисловості, тепер можна ще швидше використовуючи нові тепловізори Testo. Тепловізори Testo 875 дозволять швидше виявити проблеми ще до моменту їх виникнення, усуваючи неполадки обладнання або запобігаючи загоряння.

Технічні характеристики: детектор – 160х120 пікселів; термочутливість (NETD) – 80 mk (0,08 °С); спектральний діапазон – 8 – 14 мкм; дисплей – 3,5' РК, 320х240; перегляд зоображення - ІЧ і/або реальне; вихід – USB кабель; пам'ять – SD карточка 2 Гб; діапазон вимірюваної температури – -20 – +280 °С; похибка – ±2 °С; коефіцієнт емісії – 0,01 – 1; робоча температура – -15 – +40 °С; живлення – Li-іонний акумулятор; час роботи від акумулятора – 4 год; розмір – 152х108х262 мм; вага – 900 г.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Головна особливість тепловізора testo 876 - це новий дизайн приладу з поворотним дисплеєм у стилі відеокамери. Важливими перевагами тепловізорів testo 876 є: висока термочутливість (NETD) 0,08 °С, яка дозволяє визначити навіть мінімальні відмінності температур, а також застосування змінних лінз - замість стандартної ширококутної лінзи можна встановити наближуючу лінзу для точної діагностики об'єкта з великої відстані. Серед інших функцій слід відзначити застосування моторизованого фокуса, запис голосових коментарів спільно з фотографіями, вбудований цифровий фотоапарат і відображення на поверхні місць можливого утворення вологи, функція ізотерми (відображення одним кольором заданого температурного діапазону), і застосування функції TwinPix (накладення ІЧ зображення на видиме). Тепловізори testo 876 оснащені стандартним об'єктивом 32 °, вбудованим цифровим фотоапаратом для спільної запису видимого та інфрачервоного зображень, автоматичним відображенням на дисплеї найгарячішої і найхолоднішої точок. Кожен тепловізор testo 876 поставляється з акумулятором, карткою пам'яті 2 Гбайт, блоком живлення, програмою IrSoft з USB кабелем, ременем для перенесення і міцним кейсом. Тепловізори testo 876 можуть поставлятися в стандартному комплекті, який додатково складається з телеоб'єктиву 9 °, германієвого скла для захисту об'єктиву від подряпин і пилу і запасного акумулятора із зарядним пристроєм. Вартість стандартного комплекту тепловізора testo 876 значно нижче суми вартості тепловізора та вартості додаткових комплектуючих, які входять у комплект. Тепловізор testo 876 оснащений русифікованим меню і поставляється з програмою IrSoft російською мовою. Основні функції IrSoft: поєднання реального і інфрачервоного зображень, побудова температурних профілів, нанесення маркерів температури, складання професійних звітів і ін. Нові тепловізори testo 876 пропонують саму передову технологію в енергоаудиті (будівлі та споруди), промислової термографії (знос машин і механізмів) і в будівництві (контроль обігріву підлог, пошук трубопроводів і місць утворення вологи). Використовуючи новий тепловізор testo 876 можна ще швидше визначати температурний режим і потенційно проблемні місця при проведенні діагностики в будівництві, і при проведенні превентивної діагностики рухомих частин машин і механізмів у промисловості. Це дозволяє швидко виявляти проблеми до моменту їх виникнення, усуваючи неполадки обладнання, запобігаючи загоряння та можливі збитки.

Технічні характеристики: детектор – 160х120 пікселів; термочутливість (NETD) – 80 mk (0,08 °С); спектральний діапазон – 8 – 14 мкм; дисплей – 3,5' РК, 320х240; перегляд зоображення - ІЧ і/або реальне; вихід – USB кабель; пам'ять – SD карточка 2 Гб; діапазон вимірюваної температури – -20 – +280 °С; похибка – ±2 °С; коефіцієнт емісії – 0,01 – 1; рабоча температура – -15 – +40 °С; живлення – Li-іонний акумулятор; час роботи від акумулятора – 4 год; розмір – 210х85х97 мм; вага – 900 г.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Нові тепловізори testo 881 пропонують саму передову технологію в енергоаудиті (будівлі і споруди), у промисловій термографії (знос машин і механізмів) і в будівництві (контроль обігрівання підлог, пошук трубопроводів і місць утворення вологи). Тепловізори testo 881 мають 2 модифікації: тепловізор testo 881-2 зі стандартним об'єктивом 32 °, автоматичним відображенням на дисплеї найгарячішою і найхолоднішої точок, вбудованим цифровим фотоапаратом, оснащений функцією ізотерми (відображення одним кольором вибраної температури), показує вологі місця в будівельних конструкціях, оснащений розширенням діапазону вимірювання температури до +550 °С, моторизованим фокусом і світлодіодним підсвічуванням (якісне фото в темних місцях) і може записувати голосові коментарі до фотографій; Також тепловізор testo 881-2 може поставлятися в стандартному комплекті, в який додатково включені: телеоб'єктив 9 °, германієве скло для захисту об'єктиву від подряпин і пилу, запасний акумулятор із зарядним пристроєм, чохол для перенесення тепловізора на плечі і гарнітура для запису звукових коментарів. У комплект поставки кожного тепловізора testo 881 входить акумулятор, картка пам'яті 2 Гбайт, блок живлення, програма IrSoft з USB кабелем і міцний кейс для приладу і приладдя. Кожен тепловізор testo 881 оснащений русифікованим меню і поставляється з програмою IrSoft російською мовою. Основні функції IrSoft: поєднання реального і інфрачервоного зображень, побудова температурних профілів, нанесення маркерів температури, складання професійних звітів та ін. Визначати температурний режим і потенційно проблемні місця при проведенні діагностики в будівництві, також як і при превентивній діагностиці рухомих частин машин і механізмів в промисловості, тепер можна ще швидше використовуючи нові тепловізори Testo.

Технічні характеристики: детектор – 160х120 пікселів; термочутливість (NETD) – 50 mk (0,05 °С); спектральний діапазон – 8 – 14 мкм; дисплей – 3,5' РК, 320х240; лазер – Так; звукові коментарі – Так; перегляд зоображення - ІЧ і/або реальне; вихід – USB кабель; пам'ять – SD карточка 2 Гб; діапазон вимірюваної температури – -20 – +550 °С; похибка – ±2 °С; коефіцієнт емісії – 0,01 – 1; рабоча температура – -15 – +40 °С; живлення – Li-іонний акумулятор; час роботи від акумулятора – 4 год; розмір – 152х108х262 мм; вага – 900 г.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч