тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Секундоміри і таймери

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Таймери/секундоміри німецької фірми Dostmann electronic відрізняються надійністю і високою якістю.

Технічні особливості: діапазон вимірювання: 1 сек - 99 хвилин; гумове покриття; магніт для кріплення; батарея: 1,5 В LR44; габарити: 54х16, 5 мм; вага: 39 г.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Таймери/секундоміри німецької компанії Dostmann electronic відрізняються надійністю і високою якістю.

Технічні особливості: можливість одночасної роботи 3-х таймерів зворотного відліку; діапазон вимірювання: 1 сек - 20 годин; з магнітом для фіксації; батарея: 1,5 В ААА; габарити: 88х71х24 мм; вага: 121 г.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Таймер лабораторний ТЛ-301. 99 хвилин 59 секунд, прямий і зворотний посекундний відлік. Простий в управлінні, сигнал після закінчення встановленого часу. Легко прочитувані великий дисплей, пам'ять на останню установку. Встановлюється на підставку, кріпиться до стіни, можна встановити на металеву поверхню (магніт). Живлення від однієї батарейки ААА.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Таймер-секундомір електронний PS-51 з дворядковим дисплеєм оснащений календарною функцією, функцією будильника, протиударним корпусом, чутливим і стійким міні-вимикачем, має антимагнітну структуру.

Електронний таймер-секундомір PS-51 з протиударним корпусом незамінний для спорту і тренувань, занять фітнесом, уроків фізкультури, а так само проведення наукових досліджень в лабораторії.

Має дворядковий дисплей, що легко читається; одночасно тримає в пам'яті 2 відліки часу. Дозволяє зберігати час до 1/100 секунди і підраховувати час до 23 годин 59 хвилин і 59 секунд.

Живлення таймера здійснюється від 1,5 В батареї. Чиста вага 48,6 г.

Електронний таймер PS-51 не може бути використаний як лабораторний секундомір в промислових лабораторіях, так як не підлягає метрологічній атестації. У даних цілях рекомендується використання одного з механічних або електронних повірених секундомірів.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Секундоміри механічні "Агат" характеризуються як механічні однострілкові, з механізмом простого управління стрілками і з переривною роботою годинникового механізму. Секундоміри призначені для вимірювання інтервалів часу в хвилинах, секундах, долях секунди і застосовуються при проведенні спортивних змагань, наукових досліджень, хронометражів. Механізми секундомірів калібру 42 мм на рубінових каменях мають пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему "баланс-спіраль" з періодом коливання 0,4 секунди. Тривалість роботи механізму від одного повного заводу пружини не менше 18 годин. Пропоновані секундоміри випускаються в металевих хромованих корпусах. Циферблат у всіх моделей покритий білою емаллю, цифри та стрілки - чорною. Однокнопочні секундоміри мають 60-ти секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 30-ти хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним важільним пристроєм простої дії. Пуск, зупинка і повернення стрілок на нуль здійснюється послідовними натисканнями на заводну кнопку.

Технічні характеристики: шкала секундомірна - 60х0,2 с; шкала хвилинна - 30х1 хв; додаткова похибка за 30 хв - 1,6 с; діапазон робочих темперетур - -20 - +40 С; габаритні розміри - 50х18х70 мм; вага - 90 г.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Секундоміри механічні "Агат" характеризуються як механічні однострілкові, з механізмом простого управління стрілками і з переривною роботою годинникового механізму. Секундоміри призначені для вимірювання інтервалів часу в хвилинах, секундах, долях секунди і застосовуються при проведенні спортивних змагань, наукових досліджень, хронометражів. Механізми секундомірів калібру 42 мм на рубінових каменях мають пружинний двигун, анкерний хід і коливальну систему "баланс-спіраль" з періодом коливання 0,4 секунди. Тривалість роботи механізму від одного повного заводу пружини не менше 18 годин. Пропоновані секундоміри випускаються в металевих хромованих корпусах. Циферблат у всіх моделей покритий білою емаллю, цифри та стрілки - чорною. Двокнопочні секундоміри мають 60-ти секундну шкалу з ціною поділки 0,2 с і 60-ти хвилинний лічильник з ціною поділки 1 хв. Для управління стрілками механізм секундоміра забезпечений спеціальним сумуючої дії. Пуск і зупинка стрілок здійснюється натисканням на заводну кнопку, повернення на нуль - натисканням на бічну кнопку.

Технічні характеристики: шкала секундомірна - 60х0,2 с; шкала хвилинна - 60х1 хв; додаткова похибка за 10 хв - ±0,6 с; додаткова похибка за 60 хв - ±1,8 с; діапазон робочих темперетур - -20 - +40 °С; габаритні розміри - Ø 55х19х75 мм; вага - 120 г.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч