тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Прилади для контролю якості борошно-зернової продукції

Вимірювач білості борошна ВББ-1МК

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Вимірювач білості борошна ВББ-1МК призначений для оперативного вимірювання білості пшеничного та житнього борошна по ДСТУ 46.004-99 (ГОСТ 26361-86).

Галузі застосування вимірювача білості борошна ВББ-1МК: лабораторії Державних хлібних інспекцій, млинів, борошномельних заводів, підприємств хлібопекарської галузі та торгівельних підприємств.

Конструктивно вимірювач білості борошна ВББ-1МК складається з електронного блоку із виносною фотометричною головкою і вимірювальної комірки. Результати вимірювання виводяться на буквено-цифровий рідкокристалічний дисплей в умовних одиницях білості згідно шкали білизноміра Р3-БПЛ. Меню і текстові підказки українською, російською та англійською мовами.

Прилад простий і зручний в роботі. За рахунок автоматичного калібрування вдалося скоротити тривалість вимірювання і зменшити суб'єктивний вплив на його похибку. Перед початком вимірювання необхідно підготувати і засипати у вимірювальну комірку заданий в паспорті об’єм борошна. Коли проба готова, вимірювач білості борошна необхідно відкалібрувати. Для цього оператор встановлює фотометричну головку в калібрувальну комірку і натискає кнопку - калібрування проводиться автоматично. По закінченню калібрування проводиться вимірювання білості борошна в трьох точках через віконця у вимірювальної комірці. Середнє значення білості і відповідність пшеничного борошна по сортності визначається автоматично після проведення вимірювань.

Технічні характеристики: діапазон вимірювань білості борошна, умовні одиниці - 6 - 65; абсолютна похибка вимірювання, умовні одиниці - ±2; тип індикатора - буквенно-цифровий рідкокристалічний (LCD) індикатор; дискретність результатів вимірювання, умовні одиниці - 0,1; кількість точок вимірювання в одній пробі - 3; тривалість вимірювання білості однієї проби не більше, хв - 0,5; тривалість підготовки приладу до роботи (на початку зміни) не більше, хв - 5; калібрування вимірювача та спосіб вимірювання - автоматично/вручну; живлення - 220 В, 50 Гц; маса, кг - 1,5; габаритні розміри, мм - 220 х 160 х 120.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч