тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Іономіри

Іономір універсальний АІ-123 (Україна)

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Лабораторний іономір АІ-123 призначений для використання в різних галузях. Сумісний із всіма типами іоноселективних і рН-електродів. Вимірювальний електрод, одинарний або комбінований, підключається до вимірювального перетворювача через роз'єм типу BNC, електрод порівняння повинен закінчуватись однополюсною вилкою типа Ш-4,0. Вимірювальний перетворювач розміщений в пластмасовому ударостійкому корпусі. Результати вимірювань відображаються на графічному дисплеї. Режими роботи вимірювання рН/рХ, вимірювання концентрації, перегляд результатів вимірювання.

Характерні особливості АI-123: Іономір має 8 незалежних каналів градуювання. Це означає, що до вимірювального перетворювача, можна підключити послідовно до 8 різних електродів і виконати градуювання вимірювального канала рН(рХ) за двама стандартними зразками.

Настройка вимірювальних каналів: кожному каналу можна задати свою назву, час вимірювання, значення температури розчина при ручній температурній компенсації і координату рН ізопотенціальної точки.

Визначення параметрів іоноселективних електродів: В процесі градуювання іономер визначає дійсні значення координати ізопотенціальної точки рН-електрода і крутизну електродної характеристики. Параметри градуювання запам'ятовуються в енергонезалежній пам'яті з можливістю перегляду по кожному каналу. За значенням крутизни електродної характеристики визначається придатність електрода до роботи.

Розпізнавання 24-х стандартних буферних розчинів pH і pX. Іономір автоматично розпізнає значення рН БР, котрі відповідають ГОСТ 8.134, вносит поправку в значення рН БР в залежності від зміни температури БР.

Автоматична і ручна термокомпенсація. Іономір має ручну і автоматичну компенсацію зміни параметрів вимірювального електрода від температури. Режим ручної термокомпенсації активується якщо датчик температури не підключений до іономіра.

Два метода вимірювання концентрації. Вимірювання концентрації здійснюється двома методами: прямою потенціометрією і відомою добавкою. Результат вимірювання може відображатись як масова доля іона, що визначається (мг/кг), або як молярна концентрація (ммоль/л). Методика розрахунку концентрації, що використовується в іономірі, легко поєднується із всіма існуючими методиками вимірювання концентрації приведеними вище методами.

Іономір працює в режимі реального часу. Обладнаний годинником-календарем. В процесі вимірювань на дисплеї відображаються покази рН/рХ, температури розчину, ЕДС, часу, що залишився до кінця вимірювання, номер канала.

База даних вимірювання pH/pX. Іономір запам'ятовує результати останніх 412 вимірів рН/рХ. При цьому база даних може відключатись і очищатись.

 

Вимірювана величина

Діапазон вимірювання

Дискретність

Абсолютна похибка

 

рХ

1 - 7

0,001

±0,02

 

рН

0 -14

0,001

±0,014

 

Eh(ЕДС)

-2400 – +2400

0,1

±0,5

 

Температура, °С

0 –100

0,1

±0,5

 

Концентрація (мг/дм3, моль/л, мг/кг)

0,0 – 9999,9

0,1

визначається методикою вимірювання

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч