тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Забезпечує захист від газів, парів і дії різного виду аерозолів. Невеликий опір диханню, хороший огляд, маленька вага. М'яка лицьова частина з еластомера, не викликає роздратування шкіри. Використовується із змінними фільтрами серії 6000, 5000 і 2000. Розміри: малий – 6100, середній – 6200, великий – 6300. Можливість замовлення запасних частин.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Забезпечує захист від газів, парів і дії різного виду аерозолів. Невеликий опір диханню. Ударостійка, стійка до подряпин широка панорамна лінза з полікарбонату, хороший огляд, виключає запітніння. Невелика вага. М'яка лицьова частина з еластомера, не викликає роздратування шкіри. Використовується із змінними фільтрами серії 6000, 5000 і 2000 . Розміри: малий – 6700, середній – 6800, великий – 6900. Можливість замовлення запасних частин.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Напівмаска Profile 2 розрахована на 2 фільтри, лицьова частина виготовлена з TPE (термопластичний еластомер). Широке м'яке ущільнення по краю напівмаски забезпечує герметичність і комфорт при носінні. Регульоване еластичне 4-кінцеве - включає ремені для голови і шиї. Для забезпечення хорошого балансу на носі і підборідді ремені проходять через лицьову частину. Маска оснащена двома клапанами вдиху і одним клапаном видиху. Канал видиху захищений направленою вниз гратчастою кришкою. Диск клапана видиху зроблений з рідкого силікону, а клапана вдиху з EPDM (каучуку на основі сополімера етилену, пропілену і дієнового мономера).

Напівмаска Profile 2 може використовуватися з протигазовими, протиаерозольними і комбінованими фільтрами компанії Scott, за допомогою надійного байонетного з'єднання. Фільтри захищені унікальною кришкою з гратами для вступу повітря при вдиху. Кришка також захищає фільтри від бризгів і іскр. Фільтри розташовуються з боків маски для збереження балансу і відкритого панорамного огляду.

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Маска (протигаз) ШМП призначена для підведення очищеного повітря до органів дихання, а також для захисту очей і шкіри обличчя людини від шкідливих речовин. Використовується у складі промислових фільтруючих протигазів ППФМ-92, ПФМГ-96, ПФСГ-98 СУПЕР, протигаза марки Б, ізолюючих шлангових протигазів ПШ. Маска ШМП складається з гумового корпусу шолом-маски, очних вузлів і клапанної коробки. Клапанна коробка служить для розподілу потоків вдихуваного і видихуваного повітря. На внутрішній поверхні шолом-маски відформовані обтічники, котрі направляють вдихуване повітря до очного шкла, з метою запобігання їх запотівання. Гарантійний термін зберігання шолом-маски - 5 років.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч