Прохання ціни та асортимент уточняти: тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61.

Брілліант

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Засіб «Діамант» представляє собою прозору безбарвну рідину, що піниться при збовтуванні.
Склад: 0,9% алкілдиметилбензиламоній хлорид, 0,8% глутарового альдегіду і функціональні компоненти; рН — 3,5–4,3.
Форма випуску: Засіб розфасовано у поліетиленові флакони місткістю від 100 до 500 мл і каністри місткістю 1 л, 5 л, 10 л, 30 л, 200 л.
Термін придатності в упаковці виробника становить 3 роки, робочих розчинів - 14 діб за умови їх зберігання в закритих ємностях в темному місці.
Властивості: бактерицидні (у тому числі туберкулоцидні), вірулуцидні, фунгіцидні, спороцидні, у тому числі щодо спор збудника сибірської виразки. Засіб має миючі властивості. Зберігає антимікробну активність після заморожування і відтаювання.
Використання: у вигляді робочих розчинів призначено для: дезінфекції, суміщеної з передстерилізаційним очищенням механічним способом виробів медичного призначення (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти) в ЛПУ при вірусних, бактеріальних (включаючи туберкульоз) і грибкових інфекціях; дезінфекції виробів медичного призначення в осередках сібірвиразкової інфекції;


ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ

Робочі розчини засобу готують у скляних, емальованих (без пошкодження емалі), пластмасових ємностях шляхом додавання відповідних кількостей засобу до питної води кімнатної температури:


Концентрацыя розчину, %

Кількість інгредієнтів (мл), необхідне для приготування

1л робочого розчину

10л робочого розчину

препарат

вода

препарат

вода

0,5

5

995

50

9500

1

10

990

100

9900

2

20

980

200

9800

4

40

960

400

9600

10

100

900

1000

9000

20

200

800

2000

8000

ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ

3.1. Засіб застосовують в лікувально-профілактичних установах для: дезінфекції, суміщеної з передстерилізаційним очищенням механізованим способом виробів медичного призначення, включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти; дезінфекції виробів медичного призначення в осередках сибірської виразки.
3.2. Дезінфекцію виробів медичного призначення проводять розчином засобу «Брилліант» в поєднанні з ультразвуком в ультразвукових мийках відповідно до керівництва з експлуатації апаратів. Вироби занурюють у робочий розчин відразу ж після їх застосування (не допускаючи підсушування). При очищенні ВМП ручним способом видаляють видимі забруднення за допомогою тканинних серветок; канали і порожнини виробів ретельно промивають розчином за допомогою шприца або іншого пристрою. Роботу проводять із застосуванням гумових рукавичок і фартуха; використані серветки скидають в окрему ємність з 10,0% розчином засоби і витримують 120 хвилин, потім утилізують. Роз'ємні вироби занурюють у ультразвукові ванни в розібраному вигляді. Вироби, які мають замкові частини, занурюють розкритими, попередньо зробивши ними в розчині декілька робочих рухів для кращого проникнення розчину у важкодоступні ділянки виробів. Під час дезінфекції канали і порожнини повинні бути заповнені (без повітряних пробок) розчином засобу. Товщина шару розчину над виробами повинна бути не менше 1 см. Ємності з виробами повинні бути закриті кришками. Після закінчення дезінфекційної витримки вироби витягують з ємності з розчином і відмивають їх від залишків засобу проточною питною водою протягом 5 хв. Канали промивають за допомогою шприца або електровідсмоктувача (протягом 1 хв).
3.3. Для дезінфекції, виробів медичного призначення розчини можна використовувати багаторазово протягом 14 днів, якщо їхній зовнішній вигляд не змінився. При появі перших ознак зміни зовнішнього вигляду (зміна кольору, помутніння розчину і т.п.) розчин необхідно замінити.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

5.1. При всіх роботах слід уникати попадання засобу в очі і на шкіру.
5.2. Всі роботи із засобом і його розчинами проводити із захистом рук гумовими рукавичками.
5.3. Дезінфекцію поверхонь 0,5% розчином засобу способом протирання можна проводити в присутності хворих.
5.4. При обробці поверхонь способом зрошення рекомендується використовувати засоби індивідуального захисту органів дихання - універсальні респіратори марки РУ-60М або РПГ-67 з патроном марки В, очей - герметичні окуляри, шкіри рук - гумові рукавички. Після проведення дезінфекції способом зрошення рекомендується провести вологе прибирання і провітрити приміщення.
5.5. Засіб слід зберігати окремо від лікарських препаратів в місцях, недоступних для дітей.

ОЗНАКИ ГОСТРОГО ОТРУЄННЯ

Засіб «Брілліант» за ступенем впливу на організм за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок та нанесенні на шкіру належить до 4 класу малонебезпечних речовин за ГОСТ 12.1.007-76, до 5 класу практично нетоксичних при введенні в черевну порожнину і до 4 класу малонебезпечних сполук при одноразовому інгаляційному впливі у вигляді пари, не чинить місцево-подразнюючої дії на шкіру, але викликає подразнення слизових оболонок очей. Робочі розчини засобу при потенційно небезпечних шляхах впливу на організм (шлунок, шкіра, при інгаляції) відносяться до 4 класу малонебезпечних речовин і при введенні в черевну порожнину відносно нешкідливі (6 клас небезпеки). При попаданні на шкіру розчини в концентрації вище 5% при повторному впливі викликають слабке подразнення шкіри. При попаданні в очі 10% розчин має помірну, 5% і 2,5% розчини - слабку подразнюючу дію на слизові оболонки очей. Пари 0,5% розчину при багаторазовому впливі не викликають сенсибілізуючої ефекту.

ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННІ

6.1. При недотриманні заходів безпеки при роботі методом зрошення можуть виникнути явища подразнення верхніх дихальних шляхів і очей.
6.2. Прі появі ознак подразнення органів дихання слід припинити роботу із засобом, потерпілого негайно вивести на свіже повітря або в інше приміщення. Рот і носоглотку прополоскати водою. При необхідності звернутися до лікаря.
6.3. При випадковому попаданні засобу (концентрату) на шкіру необхідно негайно змити його великою кількістю води, потім змастити шкіру пом'якшувальним кремом.
6.4. При попаданні засобу (концентрату) в очі, необхідно негайно промити очі під струменем води протягом 10 хвилин і відразу звернутися до окуліста.
6.5. При попаданні засобу в шлунок необхідно випити декілька склянок води з 10-20 подрібненими таблетками активованого вугілля і звернутися до лікаря. Не викликати нудоту!

© 1997 - 2018 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Відправку перевізником здійснюємо при замовленні товару на 100 грн і більше.
1000 символів ліворуч