тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Засоби дезінфекції

Фамідез АФ (аналог Санодез АФ)

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %.

гліоксаль - 9,5, бензалконіум хлорид 22,0 (діючі речовини); ізотридеканолетоксилат - 2,0; 1,2,3-бензотриазол - 0,5 (інгібітор корозії); барвник до 0,01; вода до 100,0.

Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу.

Прозора рідина жовтого або світло блакитного кольору (колір засобу залежить від кольору використаного барвника). Має помірний специфічний запах поверхнево- активних речовин. Добре розчиняється у воді. Робочі розчину засобу прозорі, мають слабкий запах поверхнево-активних речовин, не ушкоджують об'єкти, що виготовлені із металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, добре змиваються з оброблених об'єктів, не залишають нальоту. Засіб не сумісний з аніонними та неіоногенними поверхнево-активними речовинами, милами і окисниками.

Призначення засобу.

Заключна та поточна дезінфекція об'єктів у закладах охорони здоров'я та вогнищах кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної (включаючи туберкульоз), інфекціях вірусної етіології, кандидозах; профілактична дезінфекція у закладах охорони здоров'я.

Спектр антимікробної дії.

Виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (щодо збудників крапельних інфекцій, ротавірусів та інфекцій з парентеральним механізмом передачі збудника - гепатити, СНІД), фунгіцидні (щодо грибів роду Саndida) властивості.

Токсичність та безпечність засобу.

За параметрами гострої токсичності для лабораторних тварин при введенні в шлунок належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007) та до мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру (4 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007). Не виявляє шкірно- подразнювальних властивостей при однократному нанесенні на шкіру білих щурів у дозі 20 мг/см . У нативній формі та концентрованих розчинах подразнює.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч