тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Засоби дезінфекції

Фамідез Форте (аналог Санодез Форте)

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка
 

Повна назва засобу – дезінфекційний засіб "Санодез форте" за ТУ У 24.2-30945492-002.
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: глутаровий альдегід 4,5 (діюча речовина); формальдегід 7,6 (діюча речовина); гліколевий ефір 10,0; алкогольетоксилат 10,0; ізотридеканолетоксилат 2,0; запашка 0,1; вода до 100,0.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Прозора рідина зеленого кольору з характерним запахом використаної запашки. Добре розчиняється у воді. Робочі розчини прозорі, помірно забарвлені у зелений колір, мають слабкий запах використаної запашки, виявляють мийні властивості. Не ушкоджують вироби медичного призначення із металу, скла, гуми та полімерних матеріалів, добре змиваються, не залишають нальоту. Засіб "Санодез форте" не сумісний з окислювачами, аніонними поверхнево-активними речовинами, милами.
Призначення засобу. Дезінфекція виробів медичного призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи та інструменти до них, при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) і вірусної (включаючи вірусні кишкові інфекції та вірусні інфекції з парентеральним механізмом передачі збудника - сироватковий гепатит, ВІЛ-інфекція) етіології, кандидозах. Суміщення дезінфекції та передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення (за винятком шприців та голок ін’єкційних) при кишкових і крапельних інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз) етіології, кандидозах, вірусних інфекціях з парентеральним механізмом передачі збудника (сироватковий гепатит, ВІЛ-інфекція). Стерилізація виробів медичного призначення, включаючи гнучкі і жорсткі ендоскопи та інструменти до них.
Специфічні біологічні властивості засобу. "Санодез форте" виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (щодо збудників кишкових інфекцій та інфекцій з парентеральним механізмом передачі збудника – сироватковий гепатит, ВІЛ-інфекція тощо), фунгіцидні (щодо грибів роду Candida) та спороцидні властивості. Засіб виявляє мийні властивості, видаляє білкові, жирові забруднення та залишки крові з поверхонь виробів медичного призначення.
Токсичність та безпечність засобу. "Санодез форте" за параметрами гострої токсичності для лабораторних тварин при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру належить до мало небезпечних речовин (4 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007). У нативній формі та концентрованих розчинах подразнює слизову оболонку очей. Поріг подразнювальної дії на слизову оболонку очей встановлений на рівні розчину 25,0 %. Не виявляє сенсибілізуючих властивостей.


© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч