Прохання ціни та асортимент уточняти: тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61.

Біохлор

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка
 

1л - 48грн

Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Біохлор".
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: Активно діючою речовиною є гіпохлорит натрію. Початковий вміст активного хлору в засобі від 5,0 - 9,0 % (концентрат). До складу засобу також входять миючі, антикорозійні, стабілізуючі, антимікробні, ароматизуючи добавки.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб "Біохлор" являє собою рідину жовтуватого кольору з характерним запахом хлору і ароматизатора. При зберіганні засобу допускається випадання осаду, наявність якого не є ознакою погіршення якості засобу. Добре змішується з водою у будь-яких співвідношеннях. Засіб та його робочі розчини мають лужну реакцію, миючі властивості, не займисті, вибухобезпечні.
Призначення засобу "Біохлор":
– для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, посуду, білизни, виробів медичного призначення (крім ендоскопів), предметів догляду хворих, прибирального матеріалу тощо при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), грибкової (кандидози, дерматомікози) і вірусної (включаючи гепатити і СПІД) етіології в інфекційних вогнищах у лікувально-профілактичних закладах (включаючи біохімічні, бактеріологічні і вірусологічні лабораторії, донорські пункти і відділення переливання крові, патологоанатомічні відділення), квартирах, дитячих закладах тощо при проведенні поточної і заключної дезінфекції;
– для проведення профілактичної дезінфекції;
 – для дезінфекції поверхонь в приміщеннях при проведенні генеральних прибирань в ЛПЗ. дитячих закладах тощо;
для дезінфекції в аптеках, учбових та дитячих закладах, на комунальних об'єктах, на рухомому складі і об'єктах забезпечення залізничного і громадського транспорту, в каретах швидкої допомоги, вокзалах, готелях, гуртожитках, будинках відпочинку і пансіонатах, кінотеатрах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, лазнях, саунах, басейнах, громадських туалетах, в місцях проведення тренувань і спортивних змагань, учбово-тренувальних зборів, а також для дезінфекції на епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт відповідно до діючих сані гарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил, нормативно-методичних документів.
 – для дезінфекції в харчовій та переробній промисловостях. 1.6. Спектр антимікробної дії.
Засіб "Біохлор" ефективний щодо широкого спектру мікроорганізмів; грампозитивних і грамнегативних бактерій (в т.ч. мікобактерій туберкульозу), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатитів та ВІЛ), грибів родів СапсИсІа і збудників дерматомікозів. Застосування антимікробних домішок дозволяє пролонгувати антимікробну дію засобу Біохлор. 1.7.Токсичність та безпечність засобу.
За ГОСТ 12.1.007-76 засіб "Біохлор" у вигляді концентрату належить до речовин 4 класу небезпеки (помірно небезпечні речовини); подразнює шкіру і слизові оболонки; мас слабкі кумулятивні властивості; не виявляє сенсибілізуючої дії; не має мутагенних властивостей. За параметрами гострої токсичності дезінфікуючий засіб „Біохлор” при введенні у шлунок білих щурів (ЛД50>5000 мг/кг) та при нанесенні в нативному вигляді на шкіру морських свинок (ЛД50>2500 мг/кг) належить до 4-го класу малонебезпечних речовин згідно ГОСТу 12.1.007-76. Одноразове нанесення на шкіру морських свинок дезінфікуючого засобу в нативному вигляді (доза 2500 мг/кг) не спричиняє загибелі лабораторних тварин. Дезінфікуючий засіб у насичуючих концентраціях, які створюються у закритих приміщеннях при обробці їх нативним засобом , має помірний токсичний ефект та подразнює слизові оболонки ока та верхніх дихальних шляхів лабораторних тварин. При інгаляційному виливі відповідає 3-му класу (помірно небезпечні речовини) . Концентрації хлору в затравній камері з насичуючими концентраціями на момент експозиції були на рівні 10-12 мг/м3. Дезінфікуючий засіб не виявляє сенсибілізуючої дії. Засіб володіє слабким кумулятивним ефектом.


ПРИГОТУВАННЯ РОБОЧИХ РОЗЧИНІВ

2.1. Методика та умови приготування робочих розчинів. Робочі розчини засобу "Біохлор" готують у спеціально виділеному посуді шляхом розведення засобу водою.
2.2. Розрахунки для приготування робочих розчинів. Для приготування робочих розчинів користуватись розрахунками, які наведені в таблиці 1. У разі неможливості уточнення вмісту активного хлору в засобі необхідно користуватись рекомендаціями таблиці 1, які відповідають вмісту активного хлору 5,5+0,5%. За умови використання засобу „Біохлор” по закінченні 6 місячного терміну від дати виготовлення, для розрахунку кількості засобу, потрібної для приготування робочого розчину необхідної концентрації, уточнюють вміст активного хлору в даній партії препарату.
2.3. Термін та умови зберігання робочого розчину. Допускається зберігання приготовлених робочих розчинів у темному прохолодному місті у закритій тарі протягом 3 діб. Розчини використовують з метою дезінфекції одноразово.

СПОСОБИ ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБУ З МЕТОЮ ДЕЗІНФЕКЦІЇ

3.1. Об'єкти застосування. Робочі розчини засобу "Біохлор" застосовують для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, апаратури, медичних приладів і обладнання, виробів медичного призначення (крім_ендоскопів),_перукарських,_манікюрних_і_косметологічних_інструментів_і_приладдя,санітарно-технічного_обладнання,_білизни,_посуду, предметів догляду хворих, прибирального матеріалу тощо.
3.2. Методи знезараження окремих об'єктів. Дезінфекцію проводять способами протирання, замочування і занурення у відповідності з режимами, вказаними в таблицях 2-5.
3.2.1. Вироби медичного призначення з різних матеріалів (скла, металів*, пластмас, гуми) повністю занурюють в ємність з розчином засобу, заповнюючи за допомогою допоміжних засобів (шприців, піпеток) порожнини і канали виробів з метою видалення повітря. Роз'ємні вироби дезінфікують у розібраному вигляді. Після закінчення дезінфекції - вироби промивають під проточною водою до зникнення запаху хлору.
3.2.2. Поверхні в приміщеннях ( стіни, підлога, двері тощо ), санітарно-технічне обладнання протирають ганчір'ям, змоченим у розчині засобу "Біохлор", із розрахунку 100 мл на 1 м2, для нефарбованої деревини - 150 мл на 1 м2 поверхні.
3.2.3. Посуд звільняють від залишків їжі і занурюють у місткість із розчином засобу "Біохлор" із розрахунку 2 л на 1 комплект. Після закінчення дезінфекції посуд промивають водою до зникнення запаху хлору.
3.2.4. Білизну занурюють у розчин засобу "Біохлор" із розрахунку 4 л розчину на 1 кг сухої білизни. Місткість щільно закривають кришкою. Після закінчення дезінфекції білизну перуть і полощуть.
3.2.5. Дезінфекцію предметів догляду хворих проводять способом занурення у розчин засобу "Біохлор" у закритій ємності з наступним промиванням питною водою.
3.2.6. Прибиральний матеріал (ганчір'я) занурюють у розчин засобу "Біохлор", після дезінфекції перуть, полощуть і висушують.
3.2.7. Профілактична дезінфекція у лікувально-профілактичних закладах, готелях, гуртожитках, санаторіях і будинках відпочинку, на об’єктах залізничного і громадського транспорту, на підприємствах громадського харчування, торгівлі та ін. здійснюється за режимами, вказаними у таблиці 2. У лазнях, саунах, душових, санпропускниках та інших місцях, де є загроза розповсюдження грибкових інфекцій, профілактична дезінфекція виконується за режимами, вказаних у таблиці 5 для дерматомікозів.
3.2.8. Устаткування харчової та переробної промисловості дезінфікують методом занурення, зрошення та протирання згідно виданої інструкції.

ЗАСТЕРЕЖНІ ЗАХОДИ ПРИ РОБОТІ ІЗ ЗАСОБОМ

4.1. Необхідні засоби захисту шкіри, органів дихання та очей при роботі із засобом. Всі роботи із засобом "Біохлор" та його робочими розчинами слід проводити у спецодязі, захищаючи шкіру рук гумовими рукавичками та у захисних окулярах. При обробці поверхонь розчинами у концентрації вище 0,5% за активним хлором слід використовувати засоби захисту органів дихання (респіратори типу РПГ-67 або РУ-60М з патроном марки В чи аналогічним) і герметичні окуляри.
4.2. Загальні застереження при роботі із засобом. До роботи із засобом "Біохлор", також, як і до роботи з іншими хлорактивними дезінфекційними засобами, не допускаються особи з підвищеною чутливістю до хлорактивних препаратів. Під час проведення всіх робіт із дезінфекції слід дотримуватись правил особистої гігієни, забороняється палити, пити і приймати їжу. Уникати попадання засобу на шкіру та в очі. Після роботи обличчя і руки слід вимити водою з милом. Приміщення, що піддані обробці, слід провітрити протягом 15-30 хвилин.
4.3. Застережні заходи в умовах застосування засобу для обробки окремих об'єктів. Місткості для замочування білизни, предметів догляду хворих, посуду і виробів медичного призначення повинні бути щільно закриті.
4.4. Методи утилізації засобу. Утилізація засобу може здійснюватись розведенням його водою до концентрації, меншої від максимальної концентрації робочого розчину з наступним скиданням у виробничо-побутову каналізацію і очисткою стоків на каналізаційних очисних спорудах. Розлитий засіб змити достатньою кількістю води. Активно діюча речовина засобу нейтралізується розчином тіосульфату натрію.

ОЗНАКИ ГОСТРОГО ОТРУЄННЯ. ЗАХОДИ ПЕРШОЇ ДОПОМОГИ ПРИ ОТРУЄННІ

5.1. Ознаки гострого отруєння. За умови порушення заходів безпеки при роботі із засобом можливе подразнення слизових оболонок очей (різь, сльозотеча) та органів дихання (дерть у горлі, кашель, часте дихання, виділення з носа), може виникнути головний біль.
5.2. Заходи першої допомоги при гострому (респіраторному) отруєнні засобом. При появі перших ознак отруєння необхідно вивести потерпілого з приміщення на свіже повітря або в приміщення, яке добре провітрюється, прополоскати рот, горло, ніс дати тепле пиття.
5.3. Заходи першої допомоги при попаданні засобу до шлунку. При попаданні засобу до шлунку необхідно дати випити потерпілому кілька склянок води, у разі необхідності звернутись до лікаря.
5.4. Заходи першої допомоги при попаданні засобу на шкіру. При забрудненні засобом шкіри слід добре промити уражену ділянку проточною водою. При попаданні засобу на робочий одяг потрібно зняти його, а ділянку шкіри під одягом ретельно промити проточною водою.
5.5. Заходи першої допомоги при попаданні засобу в очі. При попаданні засобу в очі їх необхідно негайно ретельно промити проточною водою на протязі 10-15 хвилин, після чого закапати 1-2 краплини 30% розчину сульфацилу натрію. У разі необхідності звернутись до лікаря.

ПАКУВАННЯ. ТРАНСПОРТУВАННЯ. ЗБЕРІГАННЯ

6.1. Пакування засобу. Засіб постачається у полімерних місткостях ємністю 0,5 л, 1 л, 3,0 л, 5 л,10 л, 20 л, 60 л та 200 л. За погодженням з користувачем можливе збільшення об'єму фасування або використання інших видів тари.
6.2. Умови транспортування засобу. Засіб транспортують в упаковці виробника автомобільним або залізничним транспортом за правилами перевезення відповідної категорії вантажів.
6.3. Термін та умови зберігання засобу. Термін зберігання засобу не менше 6 місяців, при цьому вміст активного хлору в засобі повинен бути не менше 5,0 %. Засіб зберігають в прохолодному, темному приміщенні, яке добре провітрюється і немає доступу для сторонніх осіб, окремо від лікарських засобів та продуктів харчування. При зберіганні засобу при низьких температурах (близько 0° С і нижче) можливе випадіння осаду, наявність якого не являється ознакою погіршення якості засобу.

© 1997 - 2018 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Відправку перевізником здійснюємо при замовленні товару на 100 грн і більше.
1000 символів ліворуч