тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Засоби дезінфекції

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Акватабс - використовується для знезараження питної води, ємностей для тривалого зберігання води: у осередках інфекційних захворювань, в організаціях і установах, на підприємствах, які пов'язані із забезпеченням населення водою і продуктами харчування; знезараження басейнів, поверхонь підсобних приміщень (душових, роздягалень, санвузлів), санітарно-технічного устаткування, інвентаря в плавальних басейнах, лазнях, саунах, СПА-салонах, інших оздоровчих і спортивно-оздоровчих установах, а також для знезараження овочів і фруктів.

Акватабс - має широкий спектр протимікробної дії: бактерицидна (включно мікобактерії туберкульозу), віруліцидна (включно збудників парентерально-вірусних гепатитів, кишкових вірусних інфекцій, СНІДу), фунгіцидні властивості (грибів роду - Candida,пліснявих грибів і патогенних дерматофітів).

Акватабс - виробляється у вигляді таблеток білого кольору, якімають запах хлору, і містять Na-сіль ДХЦК, при розчиненні якої виділяється активний хлор.

Склад препарату: активно-діюча речовина - дихлорізоціанурат натрію (Na-сіль ДХЦК) - 50%, бікарбонат натрію, адипінова кислота, сульфат натрію - 50% (додаткові речовини).

Для знезараження індивідуальних запасів води рекомендується застосовувати таблетки з вмістом натрієвої солі дихлорізоціануровой кислоти 3,5 мг, 8,5 мг, 12,5 мг та 17 мг в одній таблетці і кількістю активного хлору 2 мг, 5 мг, 7,3 мг і 10 мг відповідно з розрахунку одна таблетка на 1 л води.

Для води, що не вимагає очищення (водопровідна вода, прозора і безбарвна колодязна, артезіанська і ін.) рекомендуються таблетки, що містять 3,5 мг ДВ (2 мг активного хлору). Величина залишкового вільного хлору повинна складати 0,3-0,5 мг/л через 30 хв після розпаду таблетки.

Для знезараження забрудненої води (річкова, озерна, ставкова і ін.) Необхідно використовувати таблетки з вмістом ДВ 8,5 мг, 12,5 мг та 17 мг, тобто містять 5 мг, 7,3 мг і 10 мг активного хлору відповідно. Обов'язковою вимогою при знезараженні природних каламутних вод є їх попереднє фільтрування через тканевий фільтр, а кількість залишкового вільного хлору повинна становити 1,4 - 1,6 мг/л через 30 хв після розпаду таблетки.

Визначення необхідної дози хлору для отримання необхідної величини залишкового хлору проводять шляхом пробного хлорування. Для цього беруть 3 ємності, кожну заповнюють знезаражуваною водою об'ємом 1 л, вносять 1, 2 і 3 таблетки, що містять однакову кількість активного хлору (2 мг для чистої води або 5 мг для фільтрованої каламутної води). Воду ретельно перемішують і через 30 хв визначають наявність запаху хлору у воді. Ефективною вважається таблетка, при внесенні якої через 30 хв у воді виявляється запах хлору. Якщо запах дуже сильний, то необхідно повторити пробне хлорування, в 2 рази зменшивши кількість таблеток або збільшивши об'єм води.

Знезараження індивідуальних запасів води необхідно проводити тільки в посудині з кришкою що загвинчується (фляга тощо). Після розпаду таблетки слід щільно загвинтити кришку і збовтати воду, потім трохи (на 1/2 обороту) кришку відгвинтити і кілька разів перевернути посудину для того, щоб розчинений препарат разом з водою потрапив в різьбу кришки. Вода придатна для пиття через 30 хв після розчинення таблетки. Для видалення надлишку хлору та можливих побічних хлорвмісних вуглеводнів рекомендується фільтрування знезараженої води через активоване вугілля або її кип'ятіння протягом 1 хв.

 Назва таблетокВміст ДВ в таблетках, мгВміст активного хлору в таблетці, мг
  1. Акватабс 3,5 3,5 2,0
  2. Акватабс 8,5 8,5 5,0
  3. Акватабс 12,5 12,5 7,3
  4. Акватабс 17 17,0 10,0

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Засіб «Антихлор» є однорідною прозорою концентрованою рідиною зі слабким характерним запахом, який добре розчиняється в воді. Водяні розчини засобу прозорі, безбарвні і без запаху.

Робочі суміші засобу мають хороші миючі, дезодоруючі, зволожуючі, емульгуючі властивості, не викликають корозію металів, не пошкоджують вироби виготовлені із термостабільних і термолабільних матеріалів, скла, гуми, каучуку, штучної шкіри, полімерних матеріалів, латексу, тефлону, полістеролу, поліетилену, м'якого і твердого полівінілхлориду, силікону, дерева, фарфору, на поверхні медичних приборів і обладнання з лакофарбуючим, гальванічним і полімерним покриттям, не знебарвлює і не зменшую прозорість тканин.

Добре змивається, не залишає нальоту і плям на поверхні об'єктів, які піддаються обробці.

Дезінфікуючий засіб "Антихлор" застосовується:

 • для проведення поточної, заключної, профілактичної дезінфекції та генеральних прибирань при збудниках внутрішньолікарняних інфекцій, інфекціях бактеріальної природи (включаючи туберкульоз);
 • для профілактики вірусних інфекцій: грип, парагрип, вірус "пташиного грипу", вірус "свинячого грипу" А (H1N1), рота-поліо-(поліомієліт), гепатит А, парантеральні вірусні гепатити В, С, вірус СНІД/ВІЛ і грибкової (кандидоз, дерматомікози, плісняві грибки) етіології;
 • для поєднання дезінфекції і одночасного миття поверхонь приміщень (підлога, стіни, двері, підвіконня тощо);
 • в спортивно-оздоровчих установах (спорткомплекси, басейни тощо);
 • на об'єктах комунально-побутового обслуговування (готелі, кемпінги, гуртожитки, квартири, перукарні, салони краси тощо);
 • у громадських туалетах, біотуалетах тощо;

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Коротка інформація про срібло, його переваги:

Срібло - найсильніший природний антисептик, з існуючих на Землі, та важливий мікроелемент, необхідний для нормального функціонування усіх внутрішніх органів нашого організму. У всі часи срібло в різних формах використовувалось в лікувальних цілях, приносячи користь людству. З давніх часів срібну пудру додавали у ванни новонароджених дітей, фермери використовували срібні відра, щоб збирати молоко (тоді сире молоко залишалося свіжим протягом довгого часу). Перші поселенці Америки кидали срібні долари в колодязі, щоб вбивати бактерії у питній воді. Можна перелічити ще багато випадків, коли вироби із срібла використовували як антимікробні засоби. Так було до початку Другої Світової війни, поки не увійшли у широке застосування антибіотики, які незаслужено витіснили цей природний антисептик.

У нанорозмірному стані практично будь-який матеріал проявляє унікальні властивості, в тому числі і срібло. Іони срібла володіють антисептичною активністю. Значно вищою активністю володіють колоїдні розчини наночастинок срібла. Встановлено, що розчини наносрібла є найефективнішими засобами для дезінфекції поверхонь та є найменш токсичними.

Доведено, що молекули срібла вбивають понад 650 видів бактерій та вірусів, і навіть спори сибірської виразки (спектр дії будь-якого антибіотика складає 5-6 видів бактерій).

Наносрібло допомагає швидкому відновленню шкіри при опіках різних ступенів, синяках, забоях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах.

Про препарат:

"Аргенвіт" – це колоїдний розчин металічних наночастинок срібла в демінералізованій воді; рідина синього або коричневого кольору без запаху. Нанорозмірні частинки срібла є однією з найбільш ефективних форм цього металу, що підвищує його антибактеріальну дію.

Колоїдні системи, які містять наночастинки срібла, ефективно вбивають бактерії різних видів (кишкову паличку, сальмонелу, стафілокок, ентерокок, синегнойну паличку, мікробактерії туберкульозу тощо), також інактивують віруси поліомеліту, грипу, ВІЛ, кору, епідеміологічного паротиту та ін.

Засіб "Аргенвіт" запобігає біокорозії і утворенню біоплівки в ємностях для зберігання води і трубопроводах різноманітних систем, наприклад, у паперовій промисловості. При цьому препарат "Аргенвіт" є безпечним у застосуванні і не токсичним для людей та тварин.

"Аргенвіт" допомагає швидкому відновленню шкіри при опіках різних ступенів, синяках, забоях, гематомах, відкритих ранах, гнійних захворюваннях шкіри, дерматозах, екземах. Якщо обробити колоїдним розчином бинт і прикласти його до гнійної рани - запалення пройде і рана загоїться швидше, ніж при використанні звичайних антисептиків. Рекомендується мати колоїдний розчин наночастинок срібла в похідній та автомобільній аптечках.

Склад препарату, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: колоїдне срібло — 0,1; полісульфат натрію — 20,0; вода дистильована до 100,0.

Форма випуску та фізико-хімічні властивості засобу: pасіб “Аргенвіт” являє собою рідкий концентрат або робочий розчин наночастинок колоїдного срібла в демінералізованій воді у вигляді прозорої рідини синього або коричневого кольору без запаху; розмір наночастинок становить 5 — 25 нм. рH засобу 6,5 — 8,0; водні розчини засобу прозорі, світло-блакитного кольору, без запаху, не пошкоджують поверхні.

Засіб “Аргенвіт” призначений для профілактичної, поточної і заключної дезінфекції житлових, виробничих, медичних, санітарно-побутових та інших приміщень, будівель і споруд, апаратури, устаткування, посуду, тари та технічного обладнання.

Харчова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у вигляді 1% водного робочого розчину для обробки пакувальних матеріалів та тари для харчових продуктів з метою продовження терміну їх зберігання та запобігання виникненню та розвитку збудників бактерій. Побутова хімія та косметика: препарат додають до виробів побутової хімії (миючих засобів, рідкого мила тощо), продукції косметичної галузі (кремів, шампуней тощо) в якості консерванту та антимікробного компоненту. Целюлозно-паперова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у процесі виробництва паперу, в якості біоциду та модифікатора, що дозволяє продовжити термін роботи виробничої лінії без зупинок та надає продукції антимікробних властивостей. Лако-фарбова промисловість: засіб “Аргенвіт” використовують у процесі виробництва фарби в якості модифікатора та консерванту. Для досягнення оптимальних показни ків ефективності рекомендується додавати 3-5% препарату до загального об'єму продукції.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Деззасіб АХД 2000 - антисептичний препарат для зовнішнього застосування. АХД 2000 володіє бактерицидною, фунгіцидною, противірусною і туберкулоцидною активністю. Препарат призначений для хірургічної антисепції шкіри, протягом 30 секунд знижує кількість мікрофлори шкіри в 100000 раз. Розчин АХД 2000 ефективний щодо грампозитивних і грамнегативних анаеробних і аеробних бактерій, різних видів грибів і вірусів, у тому числі вірусу імунодефіциту людини та вірусу гепатиту В.

Дія препарату зберігається у присутності плазми, білка і цільної крові.

При місцевому застосуванні компоненти препарату не проникають у систему кровообігу.

Препарат АХД 2000 призначений для місцевого застосування. Розчин застосовують у нерозведеному вигляді. Перед застосуванням препарату слід вимити руки і висушити їх за допомогою одноразового рушника. Для хірургічної антисепції розчин слід втирати невеликими порціями в шкіру протягом 4 хвилин. Як правило, на одну обробку шкіри рук потрібно мінімум 10мл розчину АХД 2000. Для гігієнічної антисепції розчин слід втирати невеликими порціями протягом 30 секунд. Після гігієнічної обробки рук розчином АХД 2000 руки потрібно вимити з милом або іншим миючим засобом.

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка

Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Біохлор".
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: Активно діючою речовиною є гіпохлорит натрію. Початковий вміст активного хлору в засобі від 5,0 - 9,0 % (концентрат). До складу засобу також входять миючі, антикорозійні, стабілізуючі, антимікробні, ароматизуючи добавки.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб "Біохлор" являє собою рідину жовтуватого кольору з характерним запахом хлору і ароматизатора. При зберіганні засобу допускається випадання осаду, наявність якого не є ознакою погіршення якості засобу. Добре змішується з водою у будь-яких співвідношеннях. Засіб та його робочі розчини мають лужну реакцію, миючі властивості, не займисті, вибухобезпечні.
Призначення засобу "Біохлор":
– для дезінфекції поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, посуду, білизни, виробів медичного призначення (крім ендоскопів), предметів догляду хворих, прибирального матеріалу тощо при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), грибкової (кандидози, дерматомікози) і вірусної (включаючи гепатити і СПІД) етіології в інфекційних вогнищах у лікувально-профілактичних закладах (включаючи біохімічні, бактеріологічні і вірусологічні лабораторії, донорські пункти і відділення переливання крові, патологоанатомічні відділення), квартирах, дитячих закладах тощо при проведенні поточної і заключної дезінфекції;
– для проведення профілактичної дезінфекції;
 – для дезінфекції поверхонь в приміщеннях при проведенні генеральних прибирань в ЛПЗ. дитячих закладах тощо;
для дезінфекції в аптеках, учбових та дитячих закладах, на комунальних об'єктах, на рухомому складі і об'єктах забезпечення залізничного і громадського транспорту, в каретах швидкої допомоги, вокзалах, готелях, гуртожитках, будинках відпочинку і пансіонатах, кінотеатрах, підприємствах громадського харчування і торгівлі, лазнях, саунах, басейнах, громадських туалетах, в місцях проведення тренувань і спортивних змагань, учбово-тренувальних зборів, а також для дезінфекції на епідемічно значимих об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних робіт відповідно до діючих сані гарно-гігієнічних та протиепідемічних норм і правил, нормативно-методичних документів.
 – для дезінфекції в харчовій та переробній промисловостях. 1.6. Спектр антимікробної дії.
Засіб "Біохлор" ефективний щодо широкого спектру мікроорганізмів; грампозитивних і грамнегативних бактерій (в т.ч. мікобактерій туберкульозу), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатитів та ВІЛ), грибів родів СапсИсІа і збудників дерматомікозів. Застосування антимікробних домішок дозволяє пролонгувати антимікробну дію засобу Біохлор. 1.7.Токсичність та безпечність засобу.
За ГОСТ 12.1.007-76 засіб "Біохлор" у вигляді концентрату належить до речовин 4 класу небезпеки (помірно небезпечні речовини); подразнює шкіру і слизові оболонки; мас слабкі кумулятивні властивості; не виявляє сенсибілізуючої дії; не має мутагенних властивостей. За параметрами гострої токсичності дезінфікуючий засіб „Біохлор” при введенні у шлунок білих щурів (ЛД50>5000 мг/кг) та при нанесенні в нативному вигляді на шкіру морських свинок (ЛД50>2500 мг/кг) належить до 4-го класу малонебезпечних речовин згідно ГОСТу 12.1.007-76. Одноразове нанесення на шкіру морських свинок дезінфікуючого засобу в нативному вигляді (доза 2500 мг/кг) не спричиняє загибелі лабораторних тварин. Дезінфікуючий засіб у насичуючих концентраціях, які створюються у закритих приміщеннях при обробці їх нативним засобом , має помірний токсичний ефект та подразнює слизові оболонки ока та верхніх дихальних шляхів лабораторних тварин. При інгаляційному виливі відповідає 3-му класу (помірно небезпечні речовини) . Концентрації хлору в затравній камері з насичуючими концентраціями на момент експозиції були на рівні 10-12 мг/м3. Дезінфікуючий засіб не виявляє сенсибілізуючої дії. Засіб володіє слабким кумулятивним ефектом.


Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Засіб «Діамант» представляє собою прозору безбарвну рідину, що піниться при збовтуванні.
Склад: 0,9% алкілдиметилбензиламоній хлорид, 0,8% глутарового альдегіду і функціональні компоненти; рН — 3,5–4,3.
Форма випуску: Засіб розфасовано у поліетиленові флакони місткістю від 100 до 500 мл і каністри місткістю 1 л, 5 л, 10 л, 30 л, 200 л.
Термін придатності в упаковці виробника становить 3 роки, робочих розчинів - 14 діб за умови їх зберігання в закритих ємностях в темному місці.
Властивості: бактерицидні (у тому числі туберкулоцидні), вірулуцидні, фунгіцидні, спороцидні, у тому числі щодо спор збудника сибірської виразки. Засіб має миючі властивості. Зберігає антимікробну активність після заморожування і відтаювання.
Використання: у вигляді робочих розчинів призначено для: дезінфекції, суміщеної з передстерилізаційним очищенням механічним способом виробів медичного призначення (включаючи хірургічні і стоматологічні інструменти) в ЛПУ при вірусних, бактеріальних (включаючи туберкульоз) і грибкових інфекціях; дезінфекції виробів медичного призначення в осередках сібірвиразкової інфекції;


Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Засіб дезінфекційний "Дезаква - Аноліт" призначений для дезінфекції в лікувально-профілактичних закладах поверхонь в приміщеннях, санітарно-технічного обладнання, посуду, білизни, виробів медичного призначення, предметів догляду за хворими, прибирального інвентарю тощо при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), грибкової (кандидози, дерматомікози) і вірусної (включаючи гепатити і ВІЛ/СНІД) етіології; передстерилізаційної обробки і стерилізації виробів медичного призначення в лікувально-профілактичних закладах; проведення поточної та заключної дезінфекції в осередках інфекційних хвороб; дезінфекції води плавальних басейнів; знезараження стічних вод; дезінфекції та санітарній обробці приміщень, інвентарю, обладнання у харчовій і переробній промисловостях (м’ясопереробній, молочній, пиво-безалкогольній, кондитерській галузях та інших галузях); сільському господарстві; на підприємствах громадського харчування та торгівлі; на комунальних об’єктах (спортивно-оздоровчі комплекси, дитячі і навчальні заклади, аптеки, перукарні, косметичні салони, вокзали, готелі, кінотеатри, сауни, туалети і ін.); на транспорті (автомобільному, залізничному, метрополітені, сакнітарному, що перевозить харчові продукти і ін.).

Спектр антимікробної дії.

Засіб ефективний щодо широкого спектру мікроорганізмів: грампозитивних і грамнегативних бактерій (в тому числі мікобактерії туберкульозу), вірусів (в тому числі полівірусів, вірусів гепатиту та ВІЛ/СНІД), грибів роду Candida, дерматофітії.

Токсичність та безпечність засобу.

За параметрами гострої токсичності засіб Дезаква - Аноліт згідно ГОСТ 12.1.007-76 при введенні в шлунок та при нанесенні на шкіру відноситься до 4 класу - малонебезпечна речовина; при інгаляційному впливі в насичуючих концентраціях до 3 класу - помірно небезпечна речовина. Препарат не володіє шкірно-резорбтивними, кумулятивними, мутагенними властивостями; не алерген. Місцево-подразнювальна, шкірно-резорбтивна і сенсибілізуючі властивості у засобу в рекомендованих режимах застосування не виявлені.

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Дезактін" за ТУ У 22920528.002.
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: дихлорантин 21-23; 5,5-диметилгідантоїн 12,4-16,4; диспергатор 9,0-12,0; аніонні поверхнево-активні речовини 3,2-5,0; інгібітор корозії до 10,0; наповнювач до 100,0. Вміст активного хлору становить не менше 14,0 %.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Порошок від білого до жовтуватого кольору з помірним запахом хлору. Розчинність у воді становить не менше 20 мг/дм3. Водні розчини "Дезактіну" прозорі, безбарвні, мають слабкий запах хлору. Робочі розчини засобу не пошкоджують об'єкти, які виготовлені із металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, дерева, кахлю, порцеляни, фаянсу та поверхні медичних приладів і устаткування з лакофарбовим, гальванічним та полімерним покриттям, не фіксують білкові забруднення на на поверхні виробів медичного призначення, добре змиваються, не залишають нальоту. Гомогенізують мокротиння та інші виділення. Дезактін не сумісний з катіонними поверхнево-активними речовинами та спиртами.
Призначення засобу. "Дезактін" призначений для поточної та заключної дезінфекції в закладах охорони здоров'я та вогнищах кишкових і крапельних інфекцій бактеріальної та вірусної етіології, туберкульозу, дерматомікозів, для профілактичної дезінфекції в закладах охорони здоров'я, дитячих закладах, на комунальних об'єктах, підприємствах громадського харчування, на підприємствах громадської торгівлі, транспорті, а також для передстерилізаційного очищення та поєднання процесів дезінфекції і передстерилізаційного очищення виробів медичного призначення із корозійностійкого металу, скла, гуми та полімерних матеріалів.
Спектр антимікробної дії. "Дезактін" виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні, спороцидні та фунгіцидні властивості. Має змочувальні, емульгуючі та мийні властивості. Видаляє механічні, білкові, жирові забруднення, залишки крові, залишки лікарських засобів із зовнішніх поверхонь, внутрішніх каналів та порожнин виробів медичного призначення.
Токсичність та безпечність засобу. "Дезактін" відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007 належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки) при введенні в шлунок та до мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру (4 клас небезпеки). У сухому вигляді та концентрованих розчинах подразнює слизову оболонку очей та верхніх дихальних шляхів. У рекомендованих з метою дезінфекції концентраціях не виявляє шкірно-подразнювальних властивостей, не подразнює слизову оболонку очей. Не спричиняє шкірно-резорбтивної та сенсибілізуючої дії. Не виявляє мутагенних та ембріотоксичних властивостей (за активно діючою речовиною).


Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка

Повна назва засобу – дезінфекційний засіб "Дезодерм".
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас. %: спирт ізопропіловий – 63,14; 1,3-дибутиловий спирт − 0,115 (діючі речовини), зволожуючі та пом’якшуючі шкіру компоненти – £ 0,5, запашка – £ 0,5; вода до 100,0.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Прозора безколірна рідина із специфічним запахом ізопропілового спирту.
Призначення засобу. Гігієнічна та хірургічна дезінфекція шкіри рук, дезінфекція шкіри тіла перед розтинами, пункціями, ін’єкціями та іншими хірургічними втручаннями.
Спектр антимікробної дії. "Дезодерм" виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (щодо збудників крапельних інфекцій, кишкових інфекцій та інфекцій з парентеральним механізмом передачі збудника – гепатити, СНІД) та фунгіцидні властивості. Має пролонговану дію, не містить жодних кумулятивних і довготривалих активних компонентів.
Токсичність та безпечність засобу. "Дезодерм" за параметрами гострої токсичності для лабораторних тварин при введенні в шлунок належить до помірно небезпечних речовин (3 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007), при нанесені на шкіру – до мало небезпечних речовин (4 клас небезпеки відповідно до вимог ГОСТ 12.1.007). Не виявляє шкірно-подразнюючих та сенсибілізуючих властивостей при одно- та багаторазовому нанесені на шкіру. У нативному стані подразнює слизову оболонку очей.


Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Деконтадез – антимікробний миючий засіб з антивірусною активністю для одночасної деконтамінації (миття) і дезінфекції шкіри рук та тіла, а також шкірних та слизових покривів. Застосування засобу стабілізує флору шкіри і знижує неприємний запах тіла. Завдяки дружньому до шкіри значенню рН та зволожуючим та відновлюючим ліпідний шар шкіри компонентам дуже добре переноситься шкірою, придатний для обробки слизових

Склад.

100 г засобу містить: 0,3 г полігексаметиленбігуанід гідрохлориду і 0,2 г дідецилдиметиламонію хлориду (діючі речовини), кокоглюкозид, гліцерилмоноолеат, запашку.

Мікробіологія.

Деконтадез - високоефективний засіб, що виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні (щодо збудників крапельних інфекцій, кишкових інфекцій та інфекцій з парентеральним механізмом передачі збудника – поліовірусу, ротавірусних гастроентеритів, вірусів ЕСНО, Коксакі, кору, епідемічного паротиту, гепатиту В та С, грипу, імунодефіциту людини) та фунгіцидні властивості.

Області використання.

Гігієнічна та хірургічна дезінфекція шкіри рук, дезінфекція і маркування шкіри тіла перед розтинами, пункціями, ін’єкціями та іншими хірургічними втручаннями; Гігієнічна обробка рук медичного персоналу, у т.ч. персоналу машин швидкої медичної допомоги; рук учнів загальноосвітніх закладів, персоналу дитячих дошкільних і шкільних закладів, установ соціального забезпечення (будинки для людей похилого віку, хоспіси і т.д.), працівників харчових, хіміко-фармацевтичних, біотехнологічних та парфумерно-косметичних товарів (у т.ч. перукарень, косметичних салонів, санаторно-курортних установ, закладів ресторанного господарства і торгівлі, комунальних об'єктів; Знезараження шкіри та слизових покривів операційного та ін'єкційного полів; надягнутих на руки персоналу гумових рукавичок (з матеріалів, стійких до хімічних речовин) під час оперативних втручань і маніпуляцій, що вимагають хірургічної антисептики; Обробка ліктьових згинів донорів; шкіри перед введенням катетерів і пункцією суглобів; рук при роботі з потенційно інфікованим матеріалом (мікробіологічні лабораторії), при зборі медичних відходів; гігієнічної обробки рук і ін'єкційного поля населенням в побуті.

Застосування.

Гігієнічна обробка рук включає звичайне миття рук водою зі звичайним (неантимікробним) милом та втирання засобу "Деконтадез" , без застосування води, у шкіру рук. Хірургічна антисептика рук проводиться методом втирання засобу "Деконтадез" в кисті рук та передпліччя, включаючи ліктьові згини. "Деконтадез" наносять на руки порціями (1,5 - 3,0 мл), включаючи ліктьові згини і втирають в шкіру. Перша порція засобу наноситься тільки на сухі руки. Обробку ін’єкційного поля перед розтинами, ін’єкціями та іншими хірургічними втручаннями, а також перед введенням катетерів і пункцією суглобів, здійснюють двома способами: протиранням стерильним ватним тампоном, рясно змоченим засобом, або зрошенням на місці ін’єкції, розтину чи пункції і залишають до висихання. Обробка рукавичок здійснюється шляхом ретельного протирання зовні одягнутих на руки руквичок стерильним ватним або марлевим тампоном, рясно змоченим засобом (не менше 3 мл на тампон).

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Ді-Хлор застосовується у технологічному процесі виробництва цукру, а саме на наступних ділянках виробництва: зрошення буряків при завантаженні в автомашини та бурто-укладки, збірники напівпродуктів, транспортерно-мийна вода після освітлення, після бурякомийки, фільтраційне обладнання, технологічне обладнання, утфелемішалки-кристалізатори, схема жомопресової води.

Склад дезінфікуючого засобу Ді-Хлор: натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти 82,0-84,0 % в якості діючої речовини, а також адипінова кислота – 8,0%, вуглекислий натрій – 8,0%.

Консистенція, властивості дезінфікуючого засобу Ді-Хлор: засіб виробляється у вигляді таблеток білого кольору вагою 3,45-3,65 г які містять 82,0-84,0 % натрієвої солі дихлорізоціанурової кислоти. При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,47-1,62 г активного хлора. Засіб добре розчиняється у воді. Водні розчини прозорі, безбарвні, мають легкий запах хлору.

Мікробіологія: розчини Ді-Хлор мають антимікробну активність щодо бактерій, у тому числі мікрофлори, виділеної з обладнання, тари, інвентарю та інших об’єктів цукрових заводів.

Токсичність: за ступенем впливу на організм при введенні в шлунок відноситься до 3-го класу помірно небезпечних речовин за ГОСТ 12.1.007-76 і до 4-го класу мало небезпечних речовин при нанесенні на шкіру. Пари при інгаляції мало небезпечні – 4 клас за ступенем леткості. Засіб не має сенсибілізуючої дії.

Застосування дезінфікуючого засобу Ді-Хлор: для дезінфекції різних видів технологічного обладнання, інвентарю, тари і поверхонь виробничих і підсобних приміщень використовують засіб ”Ді-Хлор” у вигляді робочих водних розчинів, бактерицидна концентрація робочого розчину яких 0,0004 – 2,0 % в залежності від об’єкта і виду санітарної обробки, при температурі 18-20 °С. Дезінфекцію проводять способом промивання, протирання, замочування, занурення і зрошення.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Засіб дезинфікуючий «Жавель-Клейд» виробництва фірми "Клейд" (Франція) являє собою таблетки круглої форми білого кольору зі слабким запахом хлору, вагою 3,15 - 3,65 г, добре розчинні у воді. До складу засобу в якості діючої речовини входить натрієва сіль дихлорізоціанурової кислоти - 80-82%. При розчиненні 1 таблетки у воді виділяється 1,40-1,62 г активного хлору (42,5% - 46,5%). Термін придатності в нерозкритій упаковці - 5 років. Термін придатності робочих розчинів - 3 доби.
1.2. Засіб має антимікробну активність відносно грамнегативних та грампозитивних бактерій, у тому числі бактерій групи кишкових паличок, стафілококів, стрептококів, сальмонел.
1.3. Засіб за параметрами гострої токсичності по ГОСТ 12.1.007-76 належить до 3 класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок і до 4 класу малонебезпечних речовин при нанесенні на шкіру і при інгаляційному впливі в насичених концентраціях (пари), не володіє сенсибілізуючою дією, кумулятивні властивості не виражені.
Робочі розчини 0,03 - 0,045% (за активним хлором) можуть викликати сухість шкіри при багаторазових аплікаціях і не викликають при інгаляційному впливі (у вигляді пари) подразнення верхніх дихальних шляхів. ГДК для хлору в повітрі робочої зони - 1 мг/м3.
1.4. Засіб призначений для профілактичної дезінфекції будь-яких видів обладнання, інвентарю, тари і поверхонь виробничих приміщень, виготовлених з усіх видів матеріалів (за винятком металевих поверхонь із нержавіючої сталі), дозволених для використання на підприємствах м'ясної промисловості.


Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Клорсепт-25".
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас, %: дихлорізоціанурат натрію - 62,5 (діюча речовина); адипінова кислота, бікарбонат натрію, сульфат натрію - 37,5 (допоміжні речовини).
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Засіб випускається у вигляді таблеток масою 4,0 г білого кольору із запахом хлору. При розчиненні однієї таблетки у воді виділяється 1,5 г активного хлору. Водні розчини засобу прозорі, безбарвні, із слабким запахом хлору.
Призначення засобу. Засіб "Клорсепт-25" призначений для дезінфекції поверхонь приміщень, виробів медичного призначення зі скла, пластмас, гуми на основі силіконового і натурального каучуку, корозійностійких металів (за винятком ендоскопів та інструментів до них), предметів догляду хворих, білизни, посуду, санітарно-технічного обладнання, прибирального інвентарю при проведенні поточної та заключної дезінфекції у лікувально-профілактичних закладах, вогнищах інфекційних захворювань при інфекціях бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної і грибкової (кандидози, дерматомікози) етіології; для дезінфекції у машинах швидкої допомоги та лабораторіях (клінічних, бактеріологічних, вірусологічних); для профілактичної дезінфекції у лікувально-профілактичних закладах, на комунальних об'єктах, закладах громадського харчування та торгівлі, дитячих закладах, спортивно-оздоровчих комплексах.
Спектр антимікробної дії. Засіб "Клорсепт-25" має бактерицидні (включаючи мікобактерії туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників гепатитів і ВІЛ), фунгіцидні (щодо грибів роду Саndida та патогенних дерматофітів) властивості.
Токсичність та безпечність засобу. Засіб "Клорсепт-25" згідно ГОCТу 12.1.007-76 належить до ПІ класу помірно небезпечних речовин при введенні в шлунок. Слабо подразнює шкіру та слизові оболонки очей. Робочі розчини засобу у концентраціях 0,1 % і вище (за активним хлором) викликають подразнення верхніх дихальних шляхів та очей.


 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Засіб «Лагоцід 300» має бактерицидні (включаючи збудників туберкульозу), віруліцидні (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, кишкових вірусних інфекцій), фунгіцидні (включаючи збудників кандидозів і дерматомікозів, плісняві гриби) і спороцидні властивості. Ефективно видаляє залишки крові з виробів медичного призначення.

Застосовується:

 • для дезінфекції, у т.ч. достерилізаційне очищення ручним і механічним способом (в т.ч. в установках ультразвукового очищення), виробів медичного призначення з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них) та іншиі вироби;
 • для дезінфекції ендоскопів;
 • для поточної та заключної дезінфекції при кишкових і крапельних інфекціях, бактеріальних (включаючи збудників туберкульозу), вірусних (включаючи збудників гепатитів, ВІЛ, кишкових вірусних інфекцій), грибкової етіології (кандиди, дерматофіти, плісняві гриби);
 • в установах охорони здоров'я (хірургічні, терапевтичні, акушерські, дитячі, патологоанатомічні, відділення інтенсивної терапії та реанімації та інші відділення; клінічні, біохімічні, бактеріологічні та інші лабораторії, станції швидкої та невідкладної допомоги, станції та пункти переливання крові і т.д.);
 • на підприємствах фармацевтичної, мікробіологічної, парфюмерно-косметичної, харчопереробної промисловості, в закладах громадського харчування і торгівлі;
 • у санітарно-профілактичних, аптечних, навчальних, оздоровчих та спортивних закладах;
 • для дезінфекції на інших об'єктах, діяльність яких вимагає проведення дезінфекційних заходів.
 

Рейтинг користувача: 1 / 5

Активна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Лагоцид 600 (аналог дезактина) - порошок від білого до жовтого кольору з помітним запахом хлору. Призначений для дезінфекції ручним і механічним способом (у т.ч. в установках ультразвукового очищення), виробів медичного призначення з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів, хірургічні та стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них. Не сумісний з катіонними поверхнево-активними речовинами і спиртами.

 

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Повна назва засобу - дезінфекційний засіб "Лізоформін® 3000" (Lysoformin® 3000).
Склад засобу, вміст діючих та допоміжних речовин, мас.%: глутаровий альдегід - 9,5; гліоксаль - 7,5; дидецилдиметиламоній хлорид - 9,6 (діючі речовини); решта - неіоногенні ПАР, інгібітори корозії, стабілізатори, барвники, ароматична речовина, вода до 100,0.
Форма випуску і фізико-хімічні властивості засобу. Концентрований розчин. Засіб являє собою прозору рідину синього кольору, з характерним запахом глутарового альдегіду, добре розчинний у воді, виявляє мийні властивості. Робочі розчини не пошкоджують вироби медичного призначення з металу, гуми, полімерних матеріалів, скла та фарфору, не спричиняють корозії конструкційних матеріалів з високосортної криці, не фіксують білкові забруднення, не подразнюють шкіру.
Призначення засобу. "Лізоформін® 3000" призначений для дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції та передстерилізаційного очищення, а також стерилізації виробів медичного призначення із металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (включаючи хірургічні та стоматологічні інструменти, жорсткі та гнучкі ендоскопи та інструменти до них), для поточної та заключної дезінфекції у закладах охорони здоров'я та вогнищах інфекцій бактеріальної (включаючи туберкульоз), вірусної (включаючи парентеральні вірусні гепатити, ВІЛ-інфекцію, поліомієліт) етіології та кандидозах; для профілактичної дезінфекції на підприємствах фармацевтичної і косметичної промисловості, на об'єктах комунально-побутового і готельного господарства та транспорту.
Спектр антимікробної дії. "Лізоформін® 3000" виявляє бактерицидні, туберкулоцидні, віруліцидні, фунгіцидні та спороцидні властивості.
Токсичність та безпечність засобу. "Лізоформін® 3000" за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок відповідно до вимог ГОСТу 12.01.007-76 належить до 3-го класу помірно небезпечних речовин (ЛД50 для білих щурів - 1,6 мл/кг) та до мало небезпечних при нанесенні на шкіру (4-й клас) - 8,0 мл/кг. Концентрат засобу подразнює шкіру, слизову оболонку очей та верхніх дихальних шляхів. У пропонованих до застосування концентраціях не подразнює шкіру.


 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Лужний миючий засіб з антимікробною дією і зниженим піноутворенням для внутрішньої мийки, призначене для видалення жирових і білкових забруднень з технологічного обладнання, трубопроводів та ємностей у виробничих приміщеннях і цехах на підприємствах харчової промисловості, громадського харчування, в комунальному господарстві.

Добре емульгує жири; видаляє в'ївшіся жирові і білкові забруднення органічної природи, що утворюються на поверхнях технологічного обладнання; багатофункціональне призначення. Для поверхонь, стійких до лугів. Не рекомендується застосовувати для поверхонь з алюмінію і його сплавів

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Серветки з нетканого матеріалу, просочені антисептичним засобом Неостерил (безбарвний), що містять синергічну композицію етилового (65,0%) та ізопропілового (4,7%) спиртів, а також компоненти, які забезпечують пролонговану антимікробну дію (3 години під рукавичками).

Неостерил високоефективний проти широкого спектру бактерій (в т.ч. щодо збудників туберкульозу і лікарняних інфекцій), вірусів (в т.ч. щодо вірусу поліомієліту, збудників гепатитів А, В, С, ВІЛ, грипу, парагрипу, "пташиного грипу", SARS ("атипової пневмонії"), аденовірусної, ентеровірусної, коронавірусної, респіраторносинтиціальної, риновірусної, ротавірусної інфекції) і грибів (зокрема, щодо грибів роду кандіда, трихофітонамі і A.niger в спорових форм).

 

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Засіб Неостерил в якості діючої речовини (ДВ) містить етиловий, ізопропіловий спирт, а також інші компоненти, що забезпечують пролонговану дію і догляд за шкірою рук.

Засіб використовують для антисептичної обробки рук хірургів та інших осіб, що беруть участь в оперативних втручаннях, для гігієнічної (антисептичної) обробки рук персоналу: лікувально-профілактичних та оздоровчих установ, для деконтамінації шкіри рук персоналу підприємств харчової та переробної промисловості (в т.ч. числі осіб, що контактують з харчовими продуктами і продовольчою сировиною), підприємств агропромислового комплексу (молоко-товарні ферми, птахофабрики і т.д.) персоналу підприємств громадського харчування та торгівлі; всіх видів транспорту (в т.ч. персоналу служб авіатранспорту); касирів та інших осіб, які працюють з грошима, працівників підприємств поштового зв'язку і т.д., для антисептичної обробки шкіри: ін'єкційного поля, при виконанні лікувально-діагностичних маніпуляцій, антисептичної обробки шкіри стоп, в т.ч. з метою профілактики грибкових захворювань, і їх рецидивів.

Завдяки спеціальним функціональним добавкам препарат не подразнює шкіру, регулює її водно-жировий баланс, не викликає алергічних реакцій, шкірно-резорбтивної, сенсибілізуючої дії та інших побічних ефектів; не ушкоджує об'єкти, виготовлені з нержавіючих і конструкційних сталей, алюмінію і його сплавів, пластмас, гуми, скла та інших матеріалів; має бактерицидну (в т.ч. щодо мікобактерій туберкульозу і збудників госпітальних інфекцій), фунгіцидну (щодо дріжджоподібних грибів роду Кандіда), а також віруліцидну (в т.ч. проти вірусів поліомієліту, збудників гепатитів А, В і С, СНІД, грипу, парагрипу, пташиного грипу, SARS («атипова пневмонія»), аденовірусів, ентеровірусів, коронавірусів, респіраторно-синцитіальних, ріновірусів, ротавірусів та ін.). Високоефективний проти резидентної і транзиторної мікрофлори шкіри. Має пролонговану антимікробну дію. Універсальність, широка сфера застосування.

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка

Склад препарату Новохлор-Екстра: хлор-активний агент (початкова концентрація активного хлору 7-9%), миючі, ароматизуючі, антикорозійні компоненти, стабілізатор вмісту активного хлору.

Антимікробна активність: дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра ефективний проти широкого спектру мікроорганізмів; грам+ і грам- бактерій (в т.ч.Pseudomonas aeruginosa, БГКП, S.aureus, Listeria monocytogenes, гнильних бактерій (в т.ч. роду Proteus, мікобактерій туберкульозу, збудників черевного типу, паратифу, дифтерії, менінгококової інфекції і внутрішньолікарняних інфекцій, вегетативних і спорових форм спороутворюючих бактерій (в т.ч роду Clostridium, збудників «картопляної хвороби» хліба), вірусів (в т.ч. поліовірусів, вірусів гепатитів А, В, С та ВІЛ, вірусів грипу всіх типів (в т.ч. Н5N1 та Н1N1), SARS («атипових Пневмонія»), грибів роду Candida, збудників дерматомікозів, плісняві гриби Aspergillus niger в спорових форм, спор мікроорганізмів, а також збудників особливо небезпечних інфекцій, зокрема сибірської виразки, чуми, холери, псевдотуберкульозу, бруцельозу, лептоспірозу.

Показники безпеки: III клас небезпеки (помірно небезпечні речовини по ГОСТ 12.1.007-76). не викликає сенсибілізуючої і мутагенного дії; розчини Новохлор-Екстра з вмістом активного хлору від 0,01% до 0,1% можуть застосовуватися у присутності осіб не причетних до проведення дезінфекційних робіт.

Властивості: дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра та його робочі розчини мають лужну реакцію, володіють емульгуючим, вираженим миючим і високим змочувальним ефектом; не фіксують на поверхнях обробки органічні забруднення, добре змиваються водою з оброблених поверхонь, не залишають потьоків і нальоту; видаляють білкові, жирові, механічні забруднення, залишки крові і лікарських препаратів; гомогенізують мокроту та інші виділення. Засіб і його розчини не ушкоджують вироби з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (в т.ч. полістиролу, поліетилену, полівініл-хлориду, поліуретану), деревини, кераміки, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття.

Властивості: Дезінфікуючий засіб Новохлор-Екстра та його робочі розчини мають лужну реакцію, володіють емульгуючим, вираженим миючим і високим змочувальним дією; не фіксують на поверхнях обробки органічні забруднення, добре змиваються водою з оброблених поверхонь, не залишають патьоків і нальоту; видаляють білкові, жирові, механічні забруднення, залишки крові і лікарських препаратів; гомогенизируют мокроту та інші виділення. Засіб і його розчини не ушкоджують вироби з металу, скла, гуми, полімерних матеріалів (в т.ч. полістиролу, поліетилену, полівініл-хлориду, поліуретану), деревини, кераміки, лакофарбове, гальванічне і полімерне покриття.

Спосіб обробки: Ручний (протирання, зрошення, занурення, замочування, заповнення), механізований (в т.ч. СІР-мийка), аерозольний.

 

Сторінка 1 із 2

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч