тел/факс (032) 295-10-60, 295-10-61, 067 340 62 74, 050 371 96 16

Спиртівки

Спиртівка побутова універсальна СП-У

Рейтинг користувача: 4 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зірка
 

Спиртівка побутова універсальна СП-У (спиртівка) призначена для підігріву рідин і твердих речовин в побутових і лабораторних умовах. В побуті спиртівка може застосовуватись для приготування чаю, кави та інших напоїв, а також для підтримання температури рідин. Для підігріву і кіп’ятіння використовуються термостійкі скляні або металеві ємності. Також можливе застосування спиртівки в аромотерапії, в якості свічки або лампадки (слід заправити спиртівку лампадним маслом) і т. п.

Спиртівка складається з скляного корпусу з різьбою (колба), підставки і ручки-обмежувача. В горловину корпуса вставляється металева втулка з бавовняним гнотом. На горловину накручується ковпачок. До ковпачка прикріплений металевий ланцюжок, з’єднаний з підставкою або ручкою. Підставка та ручка-обмежувач виготовлені з нержавіючої сталі.

Перед початком роботи відкрутити ковпачок, витягнути з корпусу втулку з гнотом, налити спирт або іншу, здатну горіти, спиртовмісну рідину. Вставити назад втулку з гнотом і, після змочення гноту спиртом, підпалити його.

Після закінчення роботи гніт спиртівки необхідно закрити ковпачком.

© 1997 - 2019 ТзОВ "Сфера сім". Всі права застережено.

Please publish modules in offcanvas position.

Зробити замовлення
Просимо вводити дані, які будуть використані для відправки товару
1000 символів ліворуч